Статистика на съдията Michal Smolak
Картоните са от 72 мача с официална статистика.
Фауловете са от 72 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 130 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,39 картона на мач, с 0,75 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,14).
Въз основа на 72 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 25%
- Победа на госта 32%
2,77 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Michal Smolak
Michal Smolak по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 103 | 3,39 | 3,26 | 0,13 | 23,2 | 0,20 |
2. ligaСловакия | 16 | - | - | - | - | 0,25 |
CupСловакия | 11 | - | - | - | - | 0,27 |
Michal Smolak по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 3,00 | 2,00 | 1,00 | 19,0 | 0,25 |
| 2025 | 15 | 1,75 | 1,75 | 0,00 | 24,3 | 0,13 |
| 2024 | 22 | 3,50 | 3,38 | 0,13 | 23,5 | 0,27 |
| 2023 | 21 | 4,29 | 4,07 | 0,21 | 23,4 | 0,14 |
| 2022 | 26 | 3,71 | 3,57 | 0,14 | 21,9 | 0,23 |
| 2021 | 23 | 3,36 | 3,21 | 0,14 | 22,6 | 0,13 |
| 2020 | 19 | 3,17 | 3,17 | 0,00 | 23,8 | 0,37 |
Michal Smolak: съдийски рекорд в числа
Michal Smolak е съдия от Словакия с 130 приключили мача в нашите записи, от 8 авг 2020 до 1 ное 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Super Liga (103).
В мачовете с официална статистика (72) средно има 3,39 картона на мач: 3,26 жълти и 0,13 червени. Това е с 0,75 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,14. В тези мачове домакините получават 1,60 жълти картона на мач, а гостите - 1,67. Средно има 23,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 130 мача с пълен списък със събития, 0,22 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,77 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


