Статистика на съдията Ivan Kruzliak
Картоните са от 163 мача с официална статистика.
Фауловете са от 163 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 226 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,00 картона на мач, с 0,83 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,17).
Въз основа на 163 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 24%
- Победа на госта 27%
2,67 гола на мач
Предстоящи мачове с Ivan Kruzliak
Последни мачове, ръководени от Ivan Kruzliak
Ivan Kruzliak по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 106 | 5,34 | 5,15 | 0,18 | 28,4 | 0,25 |
UEFA Champions League | 32 | 4,67 | 4,43 | 0,23 | 24,2 | 0,22 |
UEFA Europa League | 27 | 5,32 | 5,00 | 0,32 | 26,9 | 0,19 |
2. ligaСловакия | 15 | - | - | - | - | 0,20 |
UEFA Nations League | 12 | 4,42 | 4,33 | 0,08 | 27,4 | 0,08 |
World Cup - Qualification Europe | 7 | 4,00 | 3,86 | 0,14 | 26,6 | 0,14 |
Euro Championship | 5 | 4,20 | 4,20 | 0,00 | 28,6 | 0,40 |
UEFA Europa Conference League | 5 | 5,40 | 5,40 | 0,00 | 21,4 | 0,00 |
CupСловакия | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 4 | 5,75 | 5,25 | 0,50 | 25,8 | 0,75 |
Euro Championship - Qualification | 3 | 3,67 | 3,33 | 0,33 | 26,0 | 0,00 |
Pro LeagueОбединени арабски емирства | 2 | 4,00 | 3,50 | 0,50 | 24,5 | 0,00 |
Super League 1Гърция | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 27,5 | 0,00 |
King's CupСаудитска Арабия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
League CupОбединени арабски емирства | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Ivan Kruzliak по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 23,0 | 0,56 |
| 2025 | 27 | 4,91 | 4,68 | 0,23 | 26,3 | 0,30 |
| 2024 | 38 | 5,09 | 4,91 | 0,18 | 26,1 | 0,32 |
| 2023 | 36 | 4,54 | 4,35 | 0,19 | 26,8 | 0,14 |
| 2022 | 35 | 4,56 | 4,31 | 0,25 | 26,2 | 0,09 |
| 2021 | 31 | 5,22 | 5,04 | 0,17 | 26,0 | 0,06 |
| 2020 | 29 | 5,72 | 5,67 | 0,06 | 31,2 | 0,38 |
| 2019 | 6 | 6,17 | 5,50 | 0,67 | 27,8 | 0,17 |
| 2018 | 11 | 5,27 | 4,91 | 0,36 | 29,1 | 0,09 |
| 2017 | 4 | 3,75 | 3,75 | 0,00 | 21,5 | 0,00 |
Ivan Kruzliak: съдийски рекорд в числа
Ivan Kruzliak е съдия от Словакия с 226 приключили мача в нашите записи, от 5 сеп 2016 до 3 ное 2026. Те обхващат 15 състезания, най-често Super Liga (106).
В мачовете с официална статистика (163) средно има 5,00 картона на мач: 4,80 жълти и 0,20 червени. Това е с 0,83 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,17. В тези мачове домакините получават 2,13 жълти картона на мач, а гостите - 2,66. Средно има 26,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 48 в 226 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,67 гола на мач. Следващият назначен мач е Komárno - Zemplín Michalovce на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.














