Статистика на съдията Peter Kralovic
Картоните са от 88 мача с официална статистика.
Фауловете са от 88 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 161 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,57 картона на мач, с 1,68 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,25).
Въз основа на 88 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 25%
- Победа на госта 32%
2,91 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Peter Kralovic
Peter Kralovic по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 117 | 2,40 | 2,30 | 0,10 | 26,6 | 0,21 |
2. ligaСловакия | 20 | - | - | - | - | 0,10 |
CupСловакия | 8 | - | - | - | - | 0,50 |
UEFA Europa Conference League | 6 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 32,5 | 0,50 |
UEFA Europa League | 4 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 11,0 | 0,50 |
UEFA Champions League | 3 | - | - | - | - | 0,67 |
Euro Championship | 1 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 28,0 | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 20,0 | 1,00 |
UEFA Nations League | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 35,0 | 0,00 |
Peter Kralovic по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 26,0 | 0,25 |
| 2025 | 19 | 2,25 | 2,00 | 0,25 | 23,5 | 0,26 |
| 2024 | 21 | 2,23 | 2,15 | 0,08 | 24,7 | 0,38 |
| 2023 | 29 | 2,55 | 2,45 | 0,10 | 24,4 | 0,21 |
| 2022 | 28 | 2,50 | 2,30 | 0,20 | 28,7 | 0,25 |
| 2021 | 26 | 1,94 | 1,88 | 0,06 | 23,9 | 0,19 |
| 2020 | 29 | 3,78 | 3,78 | 0,00 | 33,9 | 0,07 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2018 | 2 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 11,0 | 1,00 |
| 2017 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Peter Kralovic: съдийски рекорд в числа
Peter Kralovic е съдия от Словакия с 161 приключили мача в нашите записи, от 18 юли 2017 до 28 окт 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често Super Liga (117).
В мачовете с официална статистика (88) средно има 2,57 картона на мач: 2,48 жълти и 0,09 червени. Това е с 1,68 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,25. В тези мачове домакините получават 1,22 жълти картона на мач, а гостите - 1,26. Средно има 26,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 38 в 161 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,91 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








