| 1 | Oberliga - HamburgAlemanha · 2026 | 128 | 97 | 76% |
| 2 | 1. Liga Classic - Group 1Suíça · 2026 | 101 | 76 | 75% |
| 3 | 3. Division - Girone 5Noruega · 2026 | 181 | 135 | 75% |
| 4 | Oberliga - Schleswig-HolsteinAlemanha · 2026 | 124 | 91 | 73% |
| 5 | ÚrvalsdeildIslândia · 2026 | 162 | 118 | 73% |
| 6 | 3. Division - Girone 1Noruega · 2026 | 181 | 131 | 72% |
| 7 | 3. Division - Girone 3Noruega · 2026 | 181 | 129 | 71% |
| 8 | Regionalliga - WestAlemanha · 2026 | 141 | 100 | 71% |
| 9 | 4. liga - Divizie BRepública Tcheca · 2026 | 110 | 78 | 71% |
| 10 | 2. DeildIslândia · 2026 | 131 | 92 | 70% |
| 11 | Kakkonen - Lohko AFinlândia · 2026 | 117 | 82 | 70% |
| 12 | Eerste DivisieHolanda · 2026 | 138 | 96 | 70% |
| 13 | 3. Division - Girone 4Noruega · 2026 | 181 | 125 | 69% |
| 14 | EredivisieHolanda · 2026 | 103 | 71 | 69% |
| 15 | III Liga - Group 1Polônia · 2026 | 140 | 96 | 69% |
| 16 | 4. liga - Divizie FRepública Tcheca · 2026 | 107 | 73 | 68% |
| 17 | New South Wales NPL 2Austrália · 2026 | 242 | 165 | 68% |
| 18 | 3. DivisionDinamarca · 2026 | 90 | 61 | 68% |
| 19 | Tweede DivisieHolanda · 2026 | 108 | 73 | 68% |
| 20 | Super LeagueSuíça · 2026 | 77 | 52 | 68% |
| 21 | Esiliiga BEstônia · 2026 | 174 | 117 | 67% |
| 22 | Division 2 - NorrlandSuécia · 2026 | 136 | 91 | 67% |
| 23 | III Liga - Group 2Polônia · 2026 | 142 | 95 | 67% |
| 24 | Tercera División RFEF - Group 7Espanha · 2026 | 84 | 56 | 67% |
| 25 | Oberliga - MittelrheinAlemanha · 2026 | 75 | 50 | 67% |
| 26 | Western Australia NPLAustrália · 2026 | 141 | 93 | 66% |
| 27 | Division 2 - Västra GötalandSuécia · 2026 | 132 | 87 | 66% |
| 28 | Northern NSW NPLAustrália · 2026 | 143 | 94 | 66% |
| 29 | 1. Liga Classic - Group 2Suíça · 2026 | 102 | 67 | 66% |
| 30 | NB III - SouthwestHungria · 2026 | 102 | 67 | 66% |
| 31 | Queensland NPLAustrália · 2026 | 136 | 89 | 65% |
| 32 | 3. Division - Girone 2Noruega · 2026 | 182 | 119 | 65% |
| 33 | EkstraklasaPolônia · 2026 | 121 | 79 | 65% |
| 34 | Western Australia State League 1Austrália · 2026 | 95 | 62 | 65% |
| 35 | Liga III - Serie 1Romênia · 2026 | 69 | 45 | 65% |
| 36 | FNLRepública Tcheca · 2026 | 109 | 71 | 65% |
| 37 | 4. liga - Divizie ARepública Tcheca · 2026 | 97 | 63 | 65% |
| 38 | 1. DivisionNoruega · 2026 | 233 | 150 | 64% |
| 39 | Oberliga - NiederrheinAlemanha · 2026 | 101 | 65 | 64% |
| 40 | Ettan - SödraSuécia · 2026 | 184 | 118 | 64% |
| 41 | Non League Premier - Southern CentralInglaterra · 2026 | 170 | 109 | 64% |
| 42 | National LeagueInglaterra · 2026 | 189 | 121 | 64% |
| 43 | 3. SNL - EastEslovênia · 2026 | 83 | 53 | 64% |
| 44 | Canadian Premier LeagueCanadá · 2026 | 116 | 74 | 64% |
| 45 | Thai League 1Tailândia · 2026 | 58 | 37 | 64% |
| 46 | Major League SoccerEstados Unidos · 2026 | 510 | 325 | 64% |
| 47 | 1. DeildIlhas Faroé · 2026 | 135 | 86 | 64% |
| 48 | MLS Next ProEstados Unidos · 2026 | 435 | 277 | 64% |
| 49 | Regionalliga - WestÁustria · 2026 | 118 | 75 | 64% |
| 50 | Second Amateur Division - VFV ABélgica · 2026 | 85 | 54 | 64% |
| 51 | Esiliiga AEstônia · 2026 | 167 | 106 | 63% |
| 52 | Division 2 - Södra GötalandSuécia · 2026 | 131 | 83 | 63% |
| 53 | Oberliga - Rheinland-Pfalz / SaarAlemanha · 2026 | 139 | 88 | 63% |
| 54 | Super LeagueChina · 2026 | 231 | 146 | 63% |
| 55 | 2. Division - Group 2Noruega · 2026 | 182 | 115 | 63% |
| 56 | First LeagueArmênia · 2026 | 73 | 46 | 63% |
| 57 | 3. LigaAlemanha · 2026 | 127 | 80 | 63% |
| 58 | 2. DivisionDinamarca · 2026 | 89 | 56 | 63% |
| 59 | Regionalliga - NordAlemanha · 2026 | 145 | 91 | 63% |
| 60 | Capital Territory NPLAustrália · 2026 | 115 | 72 | 63% |
| 61 | Non League Premier - IsthmianInglaterra · 2026 | 168 | 105 | 63% |
| 62 | Kakkonen - Lohko BFinlândia · 2026 | 117 | 73 | 62% |
| 63 | 3. liga - CFL ARepública Tcheca · 2026 | 109 | 68 | 62% |
| 64 | 4. liga - Divizie CRepública Tcheca · 2026 | 109 | 68 | 62% |
| 65 | ChampionshipInglaterra · 2026 | 180 | 112 | 62% |
| 66 | Division 2 - Norra SvealandSuécia · 2026 | 135 | 84 | 62% |
| 67 | Regionalliga - SudWestAlemanha · 2026 | 135 | 84 | 62% |
| 68 | Premier LeagueMongólia · 2027 | 45 | 28 | 62% |
| 69 | LFA First DivisionLibéria · 2026 | 55 | 34 | 62% |
| 70 | Primera DivisiónBolívia · 2026 | 191 | 118 | 62% |
| 71 | 1. Liga Classic - Group 3Suíça · 2026 | 102 | 63 | 62% |
| 72 | YkkönenFinlândia · 2026 | 162 | 100 | 62% |
| 73 | Regionalliga - NordostAlemanha · 2026 | 141 | 87 | 62% |
| 74 | Derde DivisieHolanda · 2026 | 211 | 130 | 62% |
| 75 | 1. LigaLetônia · 2026 | 182 | 112 | 62% |
| 76 | Second Amateur Division - ACFFBélgica · 2026 | 104 | 64 | 62% |
| 77 | Primera PremierMéxico · 2026 | 88 | 54 | 61% |
| 78 | Tasmania Southern ChampionshipAustrália · 2026 | 44 | 27 | 61% |
| 79 | K League 2Coreia do Sul · 2026 | 253 | 155 | 61% |
| 80 | SuperligaDinamarca · 2026 | 80 | 49 | 61% |
| 81 | Campeonato de Portugal Prio - Group CPortugal · 2026 | 49 | 30 | 61% |
| 82 | Non League Premier - Southern SouthInglaterra · 2026 | 165 | 101 | 61% |
| 83 | Division 2 - Södra SvealandSuécia · 2026 | 134 | 82 | 61% |
| 84 | Second Amateur Division - VFV BBélgica · 2026 | 85 | 52 | 61% |
| 85 | Liga 1Indonésia · 2026 | 77 | 47 | 61% |
| 86 | FAW ChampionshipPaís de Gales · 2026 | 204 | 124 | 61% |
| 87 | Premier DivisionIrlanda · 2026 | 181 | 110 | 61% |
| 88 | 4. liga - Divizie DRepública Tcheca · 2026 | 107 | 65 | 61% |
| 89 | Liga MXMéxico · 2026 | 140 | 85 | 61% |
| 90 | Serie D - Girone GItália · 2026 | 89 | 54 | 61% |
| 91 | 4. liga - Divizie ERepública Tcheca · 2026 | 109 | 66 | 61% |
| 92 | 1. DeildIslândia · 2026 | 134 | 81 | 60% |
| 93 | II Liga - EastPolônia · 2026 | 131 | 79 | 60% |
| 94 | Football League - Lowland LeagueEscócia · 2026 | 199 | 120 | 60% |
| 95 | BundesligaAlemanha · 2026 | 78 | 47 | 60% |
| 96 | 1. DivisionDinamarca · 2026 | 83 | 50 | 60% |
| 97 | USL League TwoEstados Unidos · 2026 | 1031 | 621 | 60% |
| 98 | 3. liga - CenterEslováquia · 2026 | 88 | 53 | 60% |
| 99 | EliteserienNoruega · 2026 | 201 | 121 | 60% |
| 100 | NB III - NorthwestHungria · 2026 | 118 | 71 | 60% |
| 101 | 3. Division - Girone 6Noruega · 2026 | 182 | 109 | 60% |
| 102 | 1. DivisionBielorrússia · 2026 | 284 | 170 | 60% |
| 103 | Football League - Highland LeagueEscócia · 2026 | 142 | 85 | 60% |
| 104 | 1. Liga PromotionSuíça · 2026 | 132 | 79 | 60% |
| 105 | NB III - SoutheastHungria · 2026 | 117 | 70 | 60% |
| 106 | Regionalliga - SouthÁustria · 2026 | 112 | 67 | 60% |
| 107 | Serie BItália · 2026 | 107 | 64 | 60% |
| 108 | USL League OneEstados Unidos · 2026 | 276 | 165 | 60% |
| 109 | Oberliga - HessenAlemanha · 2026 | 149 | 89 | 60% |
| 110 | Stars LeagueCatar · 2026 | 52 | 31 | 60% |
| 111 | SuperettanSuécia · 2026 | 240 | 143 | 60% |
| 112 | Ligue 1França · 2026 | 84 | 50 | 60% |
| 113 | NB IHungria · 2026 | 74 | 44 | 59% |
| 114 | Ligat Ha'alIsrael · 2026 | 69 | 41 | 59% |
| 115 | Tasmania NPLAustrália · 2026 | 96 | 57 | 59% |
| 116 | Campeonato de Portugal Prio - Group DPortugal · 2026 | 49 | 29 | 59% |
| 117 | Division 1Emirados Árabes Unidos · 2026 | 61 | 36 | 59% |
| 118 | Serie D - Girone HItália · 2026 | 90 | 53 | 59% |
| 119 | Goiano - 2Brasil · 2026 | 85 | 50 | 59% |
| 120 | V.League 2Vietnã · 2027 | 46 | 27 | 59% |
| 121 | III Liga - Group 4Polônia · 2026 | 135 | 79 | 59% |
| 122 | SuperligaAlbânia · 2026 | 53 | 31 | 58% |
| 123 | League TwoEscócia · 2026 | 65 | 38 | 58% |
| 124 | Serie ABrasil · 2026 | 337 | 197 | 58% |
| 125 | Oberliga - BremenAlemanha · 2026 | 101 | 59 | 58% |
| 126 | Liga de Expansión MXMéxico · 2026 | 125 | 73 | 58% |
| 127 | Primera DivisiónPeru · 2026 | 293 | 171 | 58% |
| 128 | Liga 2Indonésia · 2026 | 84 | 49 | 58% |
| 129 | Tercera División RFEF - Group 13Espanha · 2026 | 72 | 42 | 58% |
| 130 | 1. DivisionChipre · 2026 | 60 | 35 | 58% |
| 131 | K3 LeagueCoreia do Sul · 2026 | 182 | 106 | 58% |
| 132 | Serie AItália · 2026 | 105 | 61 | 58% |
| 133 | Division 2 - Norra GötalandSuécia · 2026 | 131 | 76 | 58% |
| 134 | 2. ligaEslováquia · 2026 | 126 | 73 | 58% |
| 135 | League TwoInglaterra · 2026 | 164 | 95 | 58% |
| 136 | Pro LeagueEmirados Árabes Unidos · 2026 | 45 | 26 | 58% |
| 137 | Super LigaEslováquia · 2026 | 78 | 45 | 58% |
| 138 | Non League Premier - NorthernInglaterra · 2026 | 184 | 106 | 58% |
| 139 | National 2 - Group AFrança · 2026 | 68 | 39 | 57% |
| 140 | MeistriliigaEstônia · 2026 | 180 | 103 | 57% |
| 141 | Second League - Group 2Rússia · 2026 | 147 | 84 | 57% |
| 142 | Premier LeagueQuirguistão · 2026 | 228 | 130 | 57% |
| 143 | La LigaEspanha · 2026 | 114 | 65 | 57% |
| 144 | Tercera División RFEF - Group 1Espanha · 2026 | 86 | 49 | 57% |
| 145 | League OneInglaterra · 2026 | 158 | 90 | 57% |
| 146 | Division 2Arábia Saudita · 2026 | 72 | 41 | 57% |
| 147 | Ettan - NorraSuécia · 2026 | 176 | 100 | 57% |
| 148 | Division IntermediaParaguai · 2026 | 240 | 136 | 57% |
| 149 | National League - NorthInglaterra · 2026 | 180 | 102 | 57% |
| 150 | ChampionshipIrlanda do Norte · 2026 | 115 | 65 | 57% |
| 151 | BundesligaÁustria · 2026 | 69 | 39 | 57% |
| 152 | Premier LeagueMalta · 2026 | 69 | 39 | 57% |
| 153 | Liga Panameña de FútbolPanamá · 2026 | 193 | 109 | 56% |
| 154 | 3. liga - WestEslováquia · 2026 | 101 | 57 | 56% |
| 155 | 2. LigTurquia · 2026 | 156 | 88 | 56% |
| 156 | Super LeagueUzbequistão · 2026 | 211 | 119 | 56% |
| 157 | Erovnuli LigaGeórgia · 2026 | 158 | 89 | 56% |
| 158 | Tercera División RFEF - Group 12Espanha · 2026 | 87 | 49 | 56% |
| 159 | Primera DivisionNicarágua · 2026 | 80 | 45 | 56% |
| 160 | Challenge LeagueSuíça · 2026 | 64 | 36 | 56% |
| 161 | PremiershipEscócia · 2026 | 73 | 41 | 56% |
| 162 | Liga de AscensoCosta Rica · 2026 | 98 | 55 | 56% |
| 163 | 3. liga - CFL BRepública Tcheca · 2026 | 107 | 60 | 56% |
| 164 | Second League - Group 4Rússia · 2026 | 150 | 84 | 56% |
| 165 | 2. LigaÁustria · 2026 | 93 | 52 | 56% |
| 166 | Premier LeagueCazaquistão · 2026 | 240 | 134 | 56% |
| 167 | Primera DivisionEl Salvador · 2026 | 113 | 63 | 56% |
| 168 | I LigaPolônia · 2026 | 122 | 68 | 56% |
| 169 | Prva LigaSérvia · 2026 | 131 | 73 | 56% |
| 170 | First Amateur DivisionBélgica · 2026 | 153 | 85 | 56% |
| 171 | MeistaradeildinIlhas Faroé · 2026 | 135 | 75 | 56% |
| 172 | 3. Lig - Group 1Turquia · 2026 | 90 | 50 | 56% |
| 173 | K4 LeagueCoreia do Sul · 2026 | 54 | 30 | 56% |
| 174 | Segunda DivisiónVenezuela · 2026 | 247 | 137 | 55% |
| 175 | Segunda División RFEF - Group 1Espanha · 2026 | 83 | 46 | 55% |
| 176 | Regionalliga - BayernAlemanha · 2026 | 159 | 88 | 55% |
| 177 | 2. Division - Group 1Noruega · 2026 | 181 | 100 | 55% |
| 178 | Primera BChile · 2026 | 230 | 127 | 55% |
| 179 | 2. BundesligaAlemanha · 2026 | 96 | 53 | 55% |
| 180 | J1 LeagueJapão · 2027 | 136 | 75 | 55% |
| 181 | Victoria NPL 2Austrália · 2026 | 98 | 54 | 55% |
| 182 | III Liga - Group 3Polônia · 2026 | 138 | 76 | 55% |
| 183 | Liga III - Serie 3Romênia · 2026 | 69 | 38 | 55% |
| 184 | USL League One CupEstados Unidos · 2026 | 69 | 38 | 55% |
| 185 | League OneChina · 2026 | 240 | 132 | 55% |
| 186 | Serie D - Girone BItália · 2026 | 91 | 50 | 55% |
| 187 | Primera DivisiónVenezuela · 2026 | 224 | 123 | 55% |
| 188 | Segunda División RFEF - Group 5Espanha · 2026 | 82 | 45 | 55% |
| 189 | K League 1Coreia do Sul · 2026 | 206 | 113 | 55% |
| 190 | HNLCroácia · 2026 | 62 | 34 | 55% |
| 191 | Second League - Group 1Rússia · 2026 | 166 | 91 | 55% |
| 192 | 1. LigTurquia · 2026 | 135 | 74 | 55% |
| 193 | USL ChampionshipEstados Unidos · 2026 | 385 | 211 | 55% |
| 194 | South Australia NPLAustrália · 2026 | 139 | 76 | 55% |
| 195 | Ligue 2França · 2026 | 108 | 59 | 55% |
| 196 | Premier LeagueRússia · 2026 | 108 | 59 | 55% |
| 197 | Segunda División RFEF - Group 3Espanha · 2026 | 77 | 42 | 55% |
| 198 | Victoria Premier League 2Austrália · 2026 | 101 | 55 | 54% |
| 199 | Serie D - Girone EItália · 2026 | 90 | 49 | 54% |
| 200 | Serie C - Girone AItália · 2026 | 125 | 68 | 54% |
| 201 | Persha LigaUcrânia · 2026 | 114 | 62 | 54% |
| 202 | Tercera División RFEF - Group 16Espanha · 2026 | 81 | 44 | 54% |
| 203 | Regionalliga - OstÁustria · 2026 | 120 | 65 | 54% |
| 204 | V.League 1Vietnã · 2027 | 48 | 26 | 54% |
| 205 | Liga NacionalGuatemala · 2026 | 111 | 60 | 54% |
| 206 | Second LeagueMontenegro · 2026 | 74 | 40 | 54% |
| 207 | Serie C - Girone BItália · 2026 | 124 | 67 | 54% |
| 208 | Primera DivisiónCosta Rica · 2026 | 76 | 41 | 54% |
| 209 | 3. liga - MSFLRepública Tcheca · 2026 | 141 | 76 | 54% |
| 210 | Pro LeagueArábia Saudita · 2026 | 104 | 56 | 54% |
| 211 | Botola 2Marrocos · 2026 | 52 | 28 | 54% |
| 212 | Primera AColômbia · 2026 | 379 | 204 | 54% |
| 213 | Druha LigaUcrânia · 2026 | 106 | 57 | 54% |
| 214 | VirsligaLetônia · 2026 | 175 | 94 | 54% |
| 215 | Segunda DivisiónEspanha · 2026 | 136 | 73 | 54% |
| 216 | Tercera División RFEF - Group 5Espanha · 2026 | 82 | 44 | 54% |
| 217 | National League - SouthInglaterra · 2026 | 183 | 98 | 54% |
| 218 | Premier LeagueKuwait · 2026 | 43 | 23 | 53% |
| 219 | Liga LeumitIsrael · 2026 | 101 | 54 | 53% |
| 220 | Primera DivisiónChile · 2026 | 206 | 110 | 53% |
| 221 | NB IIHungria · 2026 | 103 | 55 | 53% |
| 222 | First LeagueRússia · 2026 | 148 | 79 | 53% |
| 223 | Serie C - Girone CItália · 2026 | 124 | 66 | 53% |
| 224 | Third League - SouthwestBulgária · 2026 | 128 | 68 | 53% |
| 225 | National DivisionLuxemburgo · 2026 | 96 | 51 | 53% |
| 226 | First DivisionIrlanda · 2026 | 185 | 98 | 53% |
| 227 | Challenger Pro LeagueBélgica · 2026 | 68 | 36 | 53% |
| 228 | PremiershipIrlanda do Norte · 2026 | 87 | 46 | 53% |
| 229 | Segunda DivisiónUruguai · 2026 | 218 | 115 | 53% |
| 230 | Victoria NPLAustrália · 2026 | 186 | 98 | 53% |
| 231 | First LeagueBulgária · 2026 | 95 | 50 | 53% |
| 232 | J3 LeagueJapão · 2026 | 156 | 82 | 53% |
| 233 | Liga IIRomênia · 2026 | 140 | 73 | 52% |
| 234 | Pro League AUzbequistão · 2026 | 169 | 88 | 52% |
| 235 | Queensland Premier LeagueAustrália · 2026 | 77 | 40 | 52% |
| 236 | Primera División RFEF - Group 2Espanha · 2026 | 104 | 54 | 52% |
| 237 | Segunda División RFEF - Group 4Espanha · 2026 | 83 | 43 | 52% |
| 238 | Segunda DivisiónChile · 2026 | 145 | 75 | 52% |
| 239 | NB III - NortheastHungria · 2026 | 118 | 61 | 52% |
| 240 | Serie D - Girone DItália · 2026 | 89 | 46 | 52% |
| 241 | 1 LygaLituânia · 2026 | 240 | 124 | 52% |
| 242 | Premyer LiqaAzerbaijão · 2026 | 62 | 32 | 52% |
| 243 | Liga III - Serie 6Romênia · 2026 | 70 | 36 | 51% |
| 244 | 3. Lig - Group 3Turquia · 2026 | 80 | 41 | 51% |
| 245 | Second League A - Division A GoldRússia · 2026 | 80 | 41 | 51% |
| 246 | Liga 3Portugal · 2026 | 86 | 44 | 51% |
| 247 | South Australia State League 1Austrália · 2026 | 86 | 44 | 51% |
| 248 | AllsvenskanSuécia · 2026 | 219 | 112 | 51% |
| 249 | 3. liga - EastEslováquia · 2026 | 88 | 45 | 51% |
| 250 | Tercera División RFEF - Group 4Espanha · 2026 | 88 | 45 | 51% |
| 251 | Serie D - Girone AItália · 2026 | 90 | 46 | 51% |
| 252 | New South Wales NPLAustrália · 2026 | 247 | 126 | 51% |
| 253 | Premijer LigaBósnia e Herzegovina · 2026 | 61 | 31 | 51% |
| 254 | Tercera División RFEF - Group 6Espanha · 2026 | 77 | 39 | 51% |
| 255 | Liga NacionalHonduras · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 256 | Segunda División RFEF - Group 2Espanha · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 257 | Tercera División RFEF - Group 14Espanha · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 258 | Tercera División RFEF - Group 2Espanha · 2026 | 83 | 42 | 51% |
| 259 | Segunda LigaPortugal · 2026 | 85 | 43 | 51% |
| 260 | Liga AlefIsrael · 2026 | 172 | 87 | 51% |
| 261 | J2 LeagueJapão · 2026 | 556 | 281 | 51% |
| 262 | Primera DivisiónUruguai · 2026 | 281 | 142 | 51% |
| 263 | First NLCroácia · 2026 | 95 | 48 | 51% |
| 264 | Second NLCroácia · 2026 | 95 | 48 | 51% |
| 265 | Czech LigaRepública Tcheca · 2026 | 107 | 54 | 50% |
| 266 | 1. DivisionCazaquistão · 2026 | 182 | 91 | 50% |
| 267 | Thai League 2Tailândia · 2026 | 86 | 43 | 50% |
| 268 | Tercera División RFEF - Group 11Espanha · 2026 | 82 | 41 | 50% |
| 269 | 1. SNLEslovênia · 2026 | 72 | 36 | 50% |
| 270 | Super LigaMoldávia · 2026 | 70 | 35 | 50% |
| 271 | Challenge LeagueMalta · 2026 | 52 | 26 | 50% |
| 272 | Premier LeaguePaís de Gales · 2026 | 127 | 63 | 50% |
| 273 | Tercera División RFEF - Group 10Espanha · 2026 | 81 | 40 | 49% |
| 274 | Erovnuli Liga 2Geórgia · 2026 | 160 | 79 | 49% |
| 275 | League OneEscócia · 2026 | 69 | 34 | 49% |
| 276 | Division Profesional - ClausuraParaguai · 2026 | 110 | 54 | 49% |
| 277 | Second LeagueEgito · 2026 | 110 | 54 | 49% |
| 278 | Liga Premier Serie AMéxico · 2026 | 106 | 52 | 49% |
| 279 | Campeonato de Portugal Prio - Group BPortugal · 2026 | 49 | 24 | 49% |
| 280 | Division 1Arábia Saudita · 2026 | 90 | 44 | 49% |
| 281 | Premier LeagueEgito · 2026 | 80 | 39 | 49% |
| 282 | Mineiro - 2Brasil · 2026 | 74 | 36 | 49% |
| 283 | NPFLNigéria · 2027 | 109 | 53 | 49% |
| 284 | Serie CBrasil · 2026 | 216 | 105 | 49% |
| 285 | Super League 1Grécia · 2026 | 64 | 31 | 48% |
| 286 | Jupiler Pro LeagueBélgica · 2026 | 95 | 46 | 48% |
| 287 | Premier LeagueInglaterra · 2026 | 95 | 46 | 48% |
| 288 | Second LeagueBulgária · 2026 | 124 | 60 | 48% |
| 289 | VeikkausliigaFinlândia · 2026 | 176 | 85 | 48% |
| 290 | Liga MayorRepública Dominicana · 2026 | 56 | 27 | 48% |
| 291 | Tercera División RFEF - Group 17Espanha · 2026 | 81 | 39 | 48% |
| 292 | Premier LeagueJamaica · 2026 | 54 | 26 | 48% |
| 293 | Primera División RFEF - Group 1Espanha · 2026 | 106 | 51 | 48% |
| 294 | A LygaLituânia · 2026 | 156 | 75 | 48% |
| 295 | Liga IRomênia · 2026 | 117 | 56 | 48% |
| 296 | Primera BColômbia · 2026 | 278 | 133 | 48% |
| 297 | Serie D - Girone IItália · 2026 | 90 | 43 | 48% |
| 298 | Tercera División RFEF - Group 15Espanha · 2026 | 86 | 41 | 48% |
| 299 | Liga ProEquador · 2026 | 277 | 132 | 48% |
| 300 | Ligi kuu BaraTanzânia · 2026 | 84 | 40 | 48% |
| 301 | Premier LeagueBahrein · 2026 | 42 | 20 | 48% |
| 302 | Liga Profesional ArgentinaArgentina · 2026 | 494 | 235 | 48% |
| 303 | Tercera División RFEF - Group 18Espanha · 2026 | 82 | 39 | 48% |
| 304 | YkkösliigaFinlândia · 2026 | 137 | 65 | 47% |
| 305 | Serie BBrasil · 2026 | 367 | 174 | 47% |
| 306 | 1st League - FBiHBósnia e Herzegovina · 2026 | 95 | 45 | 47% |
| 307 | Premier LeagueArmênia · 2026 | 76 | 36 | 47% |
| 308 | Ligue 3França · 2026 | 108 | 51 | 47% |
| 309 | 1st League - RSBósnia e Herzegovina · 2026 | 89 | 42 | 47% |
| 310 | Tercera División RFEF - Group 9Espanha · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 311 | FKF Premier LeagueQuênia · 2026 | 47 | 22 | 47% |
| 312 | 3. Lig - Group 2Turquia · 2026 | 90 | 42 | 47% |
| 313 | Premier Soccer LeagueÁfrica do Sul · 2026 | 73 | 34 | 47% |
| 314 | Süper LigTurquia · 2026 | 95 | 44 | 46% |
| 315 | 2. DivisionChipre · 2026 | 54 | 25 | 46% |
| 316 | Primeira LigaPortugal · 2026 | 93 | 43 | 46% |
| 317 | Botola ProMarrocos · 2026 | 52 | 24 | 46% |
| 318 | Second League - Group 3Rússia · 2026 | 185 | 85 | 46% |
| 319 | Super League 2Grécia · 2026 | 74 | 34 | 46% |
| 320 | Tercera División RFEF - Group 3Espanha · 2026 | 85 | 39 | 46% |
| 321 | National 2 - Group CFrança · 2026 | 72 | 33 | 46% |
| 322 | League TwoChina · 2026 | 352 | 161 | 46% |
| 323 | Serie DBrasil · 2026 | 610 | 279 | 46% |
| 324 | Premier LeagueBielorrússia · 2026 | 219 | 100 | 46% |
| 325 | Serie D - Girone CItália · 2026 | 90 | 41 | 46% |
| 326 | Ligue 1Tunísia · 2026 | 55 | 25 | 45% |
| 327 | Second League A - Division A SilverRússia · 2026 | 44 | 20 | 45% |
| 328 | Liga 3Geórgia · 2026 | 119 | 54 | 45% |
| 329 | Diski ChallengeÁfrica do Sul · 2026 | 53 | 24 | 45% |
| 330 | Campeonato de Portugal Prio - Group APortugal · 2026 | 49 | 22 | 45% |
| 331 | 2. SNLEslovênia · 2026 | 110 | 49 | 45% |
| 332 | Serie D - Girone FItália · 2026 | 90 | 40 | 44% |
| 333 | Super LigaSérvia · 2026 | 100 | 44 | 44% |
| 334 | 1st DivisionÁfrica do Sul · 2026 | 80 | 35 | 44% |
| 335 | Segunda DivisiónPeru · 2026 | 175 | 76 | 43% |
| 336 | Premier LeagueUganda · 2026 | 83 | 36 | 43% |
| 337 | Catarinense - 2Brasil · 2026 | 67 | 29 | 43% |
| 338 | Iraqi LeagueIraque · 2026 | 128 | 55 | 43% |
| 339 | First LeagueMacedônia do Norte · 2026 | 63 | 27 | 43% |
| 340 | Premier LeagueGana · 2026 | 82 | 35 | 43% |
| 341 | GirabolaAngola · 2026 | 73 | 31 | 42% |
| 342 | 1st DivisionAlbânia · 2026 | 59 | 25 | 42% |
| 343 | Paraibano 2Brasil · 2026 | 52 | 22 | 42% |
| 344 | GFA LeagueGâmbia · 2025 | 239 | 101 | 42% |
| 345 | Premier LeagueUcrânia · 2026 | 86 | 36 | 42% |
| 346 | CampionatoSan Marino · 2026 | 60 | 25 | 42% |
| 347 | Baiano - 2Brasil · 2026 | 41 | 17 | 41% |
| 348 | Ligue 2Argélia · 2026 | 136 | 56 | 41% |
| 349 | Primera B MetropolitanaArgentina · 2026 | 462 | 189 | 41% |
| 350 | Persian Gulf Pro LeagueIrã · 2026 | 103 | 42 | 41% |
| 351 | Professional LeagueOmã · 2026 | 42 | 17 | 40% |
| 352 | Ligue 1Burkina Faso · 2026 | 62 | 25 | 40% |
| 353 | Premier DivisionGibraltar · 2026 | 45 | 18 | 40% |
| 354 | First LeagueMontenegro · 2026 | 71 | 28 | 39% |
| 355 | Primera NacionalArgentina · 2026 | 647 | 255 | 39% |
| 356 | Ligue 2Tunísia · 2026 | 89 | 35 | 39% |
| 357 | ChampionshipEscócia · 2026 | 69 | 27 | 39% |
| 358 | Super LeagueZâmbia · 2026 | 59 | 23 | 39% |
| 359 | SuperligaKosovo · 2026 | 62 | 24 | 39% |
| 360 | Liga Pro Serie BEquador · 2026 | 191 | 73 | 38% |
| 361 | Super LeagueMalaui · 2026 | 147 | 56 | 38% |
| 362 | Premier Soccer LeagueZimbábue · 2026 | 294 | 109 | 37% |
| 363 | Primera CArgentina · 2026 | 467 | 172 | 37% |
| 364 | Torneo Promocional AmateurArgentina · 2026 | 135 | 48 | 36% |
| 365 | Ligue 1Argélia · 2026 | 61 | 21 | 34% |
| 366 | Division One LeagueGana · 2026 | 146 | 50 | 34% |
| 367 | Second LeagueMacedônia do Norte · 2026 | 76 | 26 | 34% |
| 368 | Torneo Federal AArgentina · 2026 | 508 | 170 | 33% |
| 369 | Azadegan LeagueIrã · 2026 | 64 | 21 | 33% |
| 370 | National Soccer LeagueRuanda · 2026 | 59 | 18 | 31% |
| 371 | Capixaba BBrasil · 2027 | 45 | 12 | 27% |