| 1 | Premier LeagueMongólia · 2027 | 45 | 38 | 84% |
| 2 | 3. Division - Girone 5Noruega · 2026 | 181 | 152 | 84% |
| 3 | 4. liga - Divizie BRepública Tcheca · 2026 | 110 | 90 | 82% |
| 4 | Tasmania Southern ChampionshipAustrália · 2026 | 44 | 36 | 82% |
| 5 | 3. Division - Girone 1Noruega · 2026 | 181 | 147 | 81% |
| 6 | Esiliiga BEstônia · 2026 | 174 | 138 | 79% |
| 7 | Oberliga - HamburgAlemanha · 2026 | 128 | 101 | 79% |
| 8 | 3. Division - Girone 3Noruega · 2026 | 181 | 142 | 78% |
| 9 | 3. Division - Girone 2Noruega · 2026 | 182 | 142 | 78% |
| 10 | 1. DeildIlhas Faroé · 2026 | 135 | 105 | 78% |
| 11 | Oberliga - MittelrheinAlemanha · 2026 | 75 | 58 | 77% |
| 12 | Oberliga - BremenAlemanha · 2026 | 101 | 78 | 77% |
| 13 | Oberliga - Schleswig-HolsteinAlemanha · 2026 | 124 | 95 | 77% |
| 14 | Capital Territory NPLAustrália · 2026 | 115 | 88 | 77% |
| 15 | Division 2 - NorrlandSuécia · 2026 | 136 | 104 | 76% |
| 16 | NB III - SouthwestHungria · 2026 | 102 | 77 | 75% |
| 17 | 3. Division - Girone 4Noruega · 2026 | 181 | 136 | 75% |
| 18 | Queensland NPLAustrália · 2026 | 136 | 102 | 75% |
| 19 | 4. liga - Divizie FRepública Tcheca · 2026 | 107 | 80 | 75% |
| 20 | 4. liga - Divizie ARepública Tcheca · 2026 | 97 | 72 | 74% |
| 21 | 3. Division - Girone 6Noruega · 2026 | 182 | 135 | 74% |
| 22 | 2. DeildIslândia · 2026 | 131 | 97 | 74% |
| 23 | 1. Liga Classic - Group 1Suíça · 2026 | 101 | 74 | 73% |
| 24 | ÚrvalsdeildIslândia · 2026 | 162 | 118 | 73% |
| 25 | Super LeagueSuíça · 2026 | 77 | 56 | 73% |
| 26 | Tweede DivisieHolanda · 2026 | 108 | 78 | 72% |
| 27 | 1. DivisionNoruega · 2026 | 233 | 168 | 72% |
| 28 | Regionalliga - WestÁustria · 2026 | 118 | 85 | 72% |
| 29 | Second Amateur Division - VFV BBélgica · 2026 | 85 | 61 | 72% |
| 30 | USL League TwoEstados Unidos · 2026 | 1031 | 737 | 71% |
| 31 | 2. Division - Group 2Noruega · 2026 | 182 | 130 | 71% |
| 32 | Stars LeagueCatar · 2026 | 52 | 37 | 71% |
| 33 | Kakkonen - Lohko AFinlândia · 2026 | 117 | 83 | 71% |
| 34 | 1. LigaLetônia · 2026 | 182 | 129 | 71% |
| 35 | EredivisieHolanda · 2026 | 103 | 73 | 71% |
| 36 | National DivisionLuxemburgo · 2026 | 96 | 68 | 71% |
| 37 | Tasmania NPLAustrália · 2026 | 96 | 68 | 71% |
| 38 | Esiliiga AEstônia · 2026 | 167 | 118 | 71% |
| 39 | 3. liga - CFL ARepública Tcheca · 2026 | 109 | 77 | 71% |
| 40 | 4. liga - Divizie CRepública Tcheca · 2026 | 109 | 77 | 71% |
| 41 | 4. liga - Divizie ERepública Tcheca · 2026 | 109 | 77 | 71% |
| 42 | BundesligaAlemanha · 2026 | 78 | 55 | 71% |
| 43 | Oberliga - Rheinland-Pfalz / SaarAlemanha · 2026 | 139 | 98 | 71% |
| 44 | Regionalliga - WestAlemanha · 2026 | 141 | 99 | 70% |
| 45 | Football League - Highland LeagueEscócia · 2026 | 142 | 99 | 70% |
| 46 | Non League Premier - IsthmianInglaterra · 2026 | 168 | 117 | 70% |
| 47 | Western Australia State League 1Austrália · 2026 | 95 | 66 | 69% |
| 48 | Division 2 - Södra GötalandSuécia · 2026 | 131 | 91 | 69% |
| 49 | Oberliga - NiederrheinAlemanha · 2026 | 101 | 70 | 69% |
| 50 | Northern NSW NPLAustrália · 2026 | 143 | 99 | 69% |
| 51 | Football League - Lowland LeagueEscócia · 2026 | 199 | 137 | 69% |
| 52 | Derde DivisieHolanda · 2026 | 211 | 145 | 69% |
| 53 | 3. SNL - EastEslovênia · 2026 | 83 | 57 | 69% |
| 54 | First LeagueArmênia · 2026 | 73 | 50 | 68% |
| 55 | Baiano - 2Brasil · 2026 | 41 | 28 | 68% |
| 56 | Regionalliga - NordAlemanha · 2026 | 145 | 99 | 68% |
| 57 | 1. Liga PromotionSuíça · 2026 | 132 | 90 | 68% |
| 58 | Liga Premier Serie AMéxico · 2026 | 106 | 72 | 68% |
| 59 | Division 2 - Södra SvealandSuécia · 2026 | 134 | 90 | 67% |
| 60 | YkkönenFinlândia · 2026 | 162 | 108 | 67% |
| 61 | Division 2 - Norra SvealandSuécia · 2026 | 135 | 90 | 67% |
| 62 | Division 2 - Västra GötalandSuécia · 2026 | 132 | 88 | 67% |
| 63 | 3. DivisionDinamarca · 2026 | 90 | 60 | 67% |
| 64 | MLS Next ProEstados Unidos · 2026 | 435 | 288 | 66% |
| 65 | South Australia NPLAustrália · 2026 | 139 | 92 | 66% |
| 66 | FAW ChampionshipPaís de Gales · 2026 | 204 | 135 | 66% |
| 67 | Western Australia NPLAustrália · 2026 | 141 | 93 | 66% |
| 68 | Eerste DivisieHolanda · 2026 | 138 | 91 | 66% |
| 69 | 3. liga - CenterEslováquia · 2026 | 88 | 58 | 66% |
| 70 | III Liga - Group 1Polônia · 2026 | 140 | 92 | 66% |
| 71 | 1. Liga Classic - Group 2Suíça · 2026 | 102 | 67 | 66% |
| 72 | Challenge LeagueSuíça · 2026 | 64 | 42 | 66% |
| 73 | 3. LigaAlemanha · 2026 | 127 | 83 | 65% |
| 74 | New South Wales NPL 2Austrália · 2026 | 242 | 158 | 65% |
| 75 | Jupiler Pro LeagueBélgica · 2026 | 95 | 62 | 65% |
| 76 | BundesligaÁustria · 2026 | 69 | 45 | 65% |
| 77 | Regionalliga - SouthÁustria · 2026 | 112 | 73 | 65% |
| 78 | 3. liga - EastEslováquia · 2026 | 88 | 57 | 65% |
| 79 | 1. Liga Classic - Group 3Suíça · 2026 | 102 | 66 | 65% |
| 80 | 4. liga - Divizie DRepública Tcheca · 2026 | 107 | 69 | 64% |
| 81 | Premier DivisionGibraltar · 2026 | 45 | 29 | 64% |
| 82 | NB III - NortheastHungria · 2026 | 118 | 76 | 64% |
| 83 | Ettan - SödraSuécia · 2026 | 184 | 118 | 64% |
| 84 | Major League SoccerEstados Unidos · 2026 | 510 | 327 | 64% |
| 85 | Kakkonen - Lohko BFinlândia · 2026 | 117 | 75 | 64% |
| 86 | Liga III - Serie 1Romênia · 2026 | 69 | 44 | 64% |
| 87 | Liga III - Serie 3Romênia · 2026 | 69 | 44 | 64% |
| 88 | 1. DivisionCazaquistão · 2026 | 182 | 116 | 64% |
| 89 | EliteserienNoruega · 2026 | 201 | 128 | 64% |
| 90 | Second League A - Division A SilverRússia · 2026 | 44 | 28 | 64% |
| 91 | Non League Premier - NorthernInglaterra · 2026 | 184 | 117 | 64% |
| 92 | NB III - NorthwestHungria · 2026 | 118 | 75 | 64% |
| 93 | 2. Division - Group 1Noruega · 2026 | 181 | 115 | 64% |
| 94 | National LeagueInglaterra · 2026 | 189 | 120 | 63% |
| 95 | MeistriliigaEstônia · 2026 | 180 | 114 | 63% |
| 96 | NB III - SoutheastHungria · 2026 | 117 | 74 | 63% |
| 97 | Liga 2Indonésia · 2026 | 84 | 53 | 63% |
| 98 | Oberliga - HessenAlemanha · 2026 | 149 | 94 | 63% |
| 99 | League TwoEscócia · 2026 | 65 | 41 | 63% |
| 100 | K4 LeagueCoreia do Sul · 2026 | 54 | 34 | 63% |
| 101 | Premier LeagueKuwait · 2026 | 43 | 27 | 63% |
| 102 | 1. DeildIslândia · 2026 | 134 | 84 | 63% |
| 103 | 1. DivisionBielorrússia · 2026 | 284 | 178 | 63% |
| 104 | III Liga - Group 2Polônia · 2026 | 142 | 89 | 63% |
| 105 | 3. Lig - Group 3Turquia · 2026 | 80 | 50 | 63% |
| 106 | Non League Premier - Southern CentralInglaterra · 2026 | 170 | 106 | 62% |
| 107 | Primera DivisiónBolívia · 2026 | 191 | 119 | 62% |
| 108 | ChampionshipInglaterra · 2026 | 180 | 112 | 62% |
| 109 | Regionalliga - SudWestAlemanha · 2026 | 135 | 84 | 62% |
| 110 | Second League - Group 1Rússia · 2026 | 166 | 103 | 62% |
| 111 | Tercera División RFEF - Group 16Espanha · 2026 | 81 | 50 | 62% |
| 112 | 3. liga - CFL BRepública Tcheca · 2026 | 107 | 66 | 62% |
| 113 | 1. DivisionChipre · 2026 | 60 | 37 | 62% |
| 114 | South Australia State League 1Austrália · 2026 | 86 | 53 | 62% |
| 115 | Liga de Expansión MXMéxico · 2026 | 125 | 77 | 62% |
| 116 | 2. LigTurquia · 2026 | 156 | 96 | 62% |
| 117 | Super LigaEslováquia · 2026 | 78 | 48 | 62% |
| 118 | FNLRepública Tcheca · 2026 | 109 | 67 | 61% |
| 119 | Premier LeaguePaís de Gales · 2026 | 127 | 78 | 61% |
| 120 | 2. LigaÁustria · 2026 | 93 | 57 | 61% |
| 121 | HNLCroácia · 2026 | 62 | 38 | 61% |
| 122 | EkstraklasaPolônia · 2026 | 121 | 74 | 61% |
| 123 | II Liga - EastPolônia · 2026 | 131 | 80 | 61% |
| 124 | Queensland Premier LeagueAustrália · 2026 | 77 | 47 | 61% |
| 125 | Serie AItália · 2026 | 105 | 64 | 61% |
| 126 | League OneEscócia · 2026 | 69 | 42 | 61% |
| 127 | Liga 3Geórgia · 2026 | 119 | 72 | 61% |
| 128 | Liga LeumitIsrael · 2026 | 101 | 61 | 60% |
| 129 | Challenger Pro LeagueBélgica · 2026 | 68 | 41 | 60% |
| 130 | Regionalliga - NordostAlemanha · 2026 | 141 | 85 | 60% |
| 131 | Ettan - NorraSuécia · 2026 | 176 | 106 | 60% |
| 132 | Victoria NPL 2Austrália · 2026 | 98 | 59 | 60% |
| 133 | USL League OneEstados Unidos · 2026 | 276 | 166 | 60% |
| 134 | Second League - Group 4Rússia · 2026 | 150 | 90 | 60% |
| 135 | Super LigaMoldávia · 2026 | 70 | 42 | 60% |
| 136 | LFA First DivisionLibéria · 2026 | 55 | 33 | 60% |
| 137 | Pro LeagueEmirados Árabes Unidos · 2026 | 45 | 27 | 60% |
| 138 | Division 2 - Norra GötalandSuécia · 2026 | 131 | 78 | 60% |
| 139 | 2. ligaEslováquia · 2026 | 126 | 75 | 60% |
| 140 | Canadian Premier LeagueCanadá · 2026 | 116 | 69 | 59% |
| 141 | Ligat Ha'alIsrael · 2026 | 69 | 41 | 59% |
| 142 | 3. liga - WestEslováquia · 2026 | 101 | 60 | 59% |
| 143 | Premier LeagueArmênia · 2026 | 76 | 45 | 59% |
| 144 | Campeonato de Portugal Prio - Group CPortugal · 2026 | 49 | 29 | 59% |
| 145 | 1 LygaLituânia · 2026 | 240 | 142 | 59% |
| 146 | Süper LigTurquia · 2026 | 95 | 56 | 59% |
| 147 | 3. liga - MSFLRepública Tcheca · 2026 | 141 | 83 | 59% |
| 148 | First Amateur DivisionBélgica · 2026 | 153 | 90 | 59% |
| 149 | Thai League 1Tailândia · 2026 | 58 | 34 | 59% |
| 150 | III Liga - Group 4Polônia · 2026 | 135 | 79 | 59% |
| 151 | Super LeagueChina · 2026 | 231 | 135 | 58% |
| 152 | 2. DivisionDinamarca · 2026 | 89 | 52 | 58% |
| 153 | Ligue 1França · 2026 | 84 | 49 | 58% |
| 154 | Tercera División RFEF - Group 7Espanha · 2026 | 84 | 49 | 58% |
| 155 | ChampionshipIrlanda do Norte · 2026 | 115 | 67 | 58% |
| 156 | Non League Premier - Southern SouthInglaterra · 2026 | 165 | 96 | 58% |
| 157 | Primera PremierMéxico · 2026 | 88 | 51 | 58% |
| 158 | Second League - Group 2Rússia · 2026 | 147 | 85 | 58% |
| 159 | Second Amateur Division - ACFFBélgica · 2026 | 104 | 60 | 58% |
| 160 | PremiershipEscócia · 2026 | 73 | 42 | 58% |
| 161 | Premier LeagueQuirguistão · 2026 | 228 | 131 | 57% |
| 162 | Victoria Premier League 2Austrália · 2026 | 101 | 58 | 57% |
| 163 | Pro League AUzbequistão · 2026 | 169 | 97 | 57% |
| 164 | Division 1Emirados Árabes Unidos · 2026 | 61 | 35 | 57% |
| 165 | J1 LeagueJapão · 2027 | 136 | 78 | 57% |
| 166 | Segunda División RFEF - Group 5Espanha · 2026 | 82 | 47 | 57% |
| 167 | III Liga - Group 3Polônia · 2026 | 138 | 79 | 57% |
| 168 | Liga 1Indonésia · 2026 | 77 | 44 | 57% |
| 169 | La LigaEspanha · 2026 | 114 | 65 | 57% |
| 170 | Second NLCroácia · 2026 | 95 | 54 | 57% |
| 171 | NB IHungria · 2026 | 74 | 42 | 57% |
| 172 | Pro LeagueArábia Saudita · 2026 | 104 | 59 | 57% |
| 173 | Regionalliga - OstÁustria · 2026 | 120 | 68 | 57% |
| 174 | Segunda División RFEF - Group 1Espanha · 2026 | 83 | 47 | 57% |
| 175 | Victoria NPLAustrália · 2026 | 186 | 105 | 56% |
| 176 | 2. BundesligaAlemanha · 2026 | 96 | 54 | 56% |
| 177 | SuperligaDinamarca · 2026 | 80 | 45 | 56% |
| 178 | Liga de AscensoCosta Rica · 2026 | 98 | 55 | 56% |
| 179 | National League - NorthInglaterra · 2026 | 180 | 101 | 56% |
| 180 | Czech LigaRepública Tcheca · 2026 | 107 | 60 | 56% |
| 181 | Regionalliga - BayernAlemanha · 2026 | 159 | 89 | 56% |
| 182 | Challenge LeagueMalta · 2026 | 52 | 29 | 56% |
| 183 | Serie D - Girone HItália · 2026 | 90 | 50 | 56% |
| 184 | Division 2Arábia Saudita · 2026 | 72 | 40 | 56% |
| 185 | Third League - SouthwestBulgária · 2026 | 128 | 71 | 55% |
| 186 | NB IIHungria · 2026 | 103 | 57 | 55% |
| 187 | Second Amateur Division - VFV ABélgica · 2026 | 85 | 47 | 55% |
| 188 | New South Wales NPLAustrália · 2026 | 247 | 136 | 55% |
| 189 | 1st League - RSBósnia e Herzegovina · 2026 | 89 | 49 | 55% |
| 190 | SuperettanSuécia · 2026 | 240 | 132 | 55% |
| 191 | Liga IIRomênia · 2026 | 140 | 77 | 55% |
| 192 | VirsligaLetônia · 2026 | 175 | 96 | 55% |
| 193 | Druha LigaUcrânia · 2026 | 106 | 58 | 55% |
| 194 | Premier LeagueRússia · 2026 | 108 | 59 | 55% |
| 195 | 2. SNLEslovênia · 2026 | 110 | 60 | 55% |
| 196 | J3 LeagueJapão · 2026 | 156 | 85 | 54% |
| 197 | Liga III - Serie 6Romênia · 2026 | 70 | 38 | 54% |
| 198 | Primera DivisiónPeru · 2026 | 293 | 159 | 54% |
| 199 | Tercera División RFEF - Group 13Espanha · 2026 | 72 | 39 | 54% |
| 200 | V.League 1Vietnã · 2027 | 48 | 26 | 54% |
| 201 | MeistaradeildinIlhas Faroé · 2026 | 135 | 73 | 54% |
| 202 | First DivisionIrlanda · 2026 | 185 | 100 | 54% |
| 203 | Tercera División RFEF - Group 12Espanha · 2026 | 87 | 47 | 54% |
| 204 | Serie D - Girone GItália · 2026 | 89 | 48 | 54% |
| 205 | Erovnuli LigaGeórgia · 2026 | 158 | 85 | 54% |
| 206 | Catarinense - 2Brasil · 2026 | 67 | 36 | 54% |
| 207 | Tercera División RFEF - Group 11Espanha · 2026 | 82 | 44 | 54% |
| 208 | Premier LeagueMalta · 2026 | 69 | 37 | 54% |
| 209 | Serie C - Girone AItália · 2026 | 125 | 67 | 54% |
| 210 | Liga MXMéxico · 2026 | 140 | 75 | 54% |
| 211 | National League - SouthInglaterra · 2026 | 183 | 98 | 54% |
| 212 | AllsvenskanSuécia · 2026 | 219 | 117 | 53% |
| 213 | Tercera División RFEF - Group 4Espanha · 2026 | 88 | 47 | 53% |
| 214 | Primera DivisiónChile · 2026 | 206 | 110 | 53% |
| 215 | K League 2Coreia do Sul · 2026 | 253 | 135 | 53% |
| 216 | A LygaLituânia · 2026 | 156 | 83 | 53% |
| 217 | Super League 1Grécia · 2026 | 64 | 34 | 53% |
| 218 | Tercera División RFEF - Group 17Espanha · 2026 | 81 | 43 | 53% |
| 219 | Super LeagueUzbequistão · 2026 | 211 | 112 | 53% |
| 220 | Premier DivisionIrlanda · 2026 | 181 | 96 | 53% |
| 221 | PremiershipIrlanda do Norte · 2026 | 87 | 46 | 53% |
| 222 | Primeira LigaPortugal · 2026 | 93 | 49 | 53% |
| 223 | Prva LigaSérvia · 2026 | 131 | 69 | 53% |
| 224 | Persha LigaUcrânia · 2026 | 114 | 60 | 53% |
| 225 | League OneInglaterra · 2026 | 158 | 83 | 53% |
| 226 | Liga AlefIsrael · 2026 | 172 | 90 | 52% |
| 227 | Liga NacionalGuatemala · 2026 | 111 | 58 | 52% |
| 228 | V.League 2Vietnã · 2027 | 46 | 24 | 52% |
| 229 | First LeagueRússia · 2026 | 148 | 77 | 52% |
| 230 | Paraibano 2Brasil · 2026 | 52 | 27 | 52% |
| 231 | Segunda DivisiónVenezuela · 2026 | 247 | 128 | 52% |
| 232 | 1. DivisionDinamarca · 2026 | 83 | 43 | 52% |
| 233 | Tercera División RFEF - Group 3Espanha · 2026 | 85 | 44 | 52% |
| 234 | Segunda DivisiónEspanha · 2026 | 136 | 70 | 51% |
| 235 | Primera DivisionNicarágua · 2026 | 80 | 41 | 51% |
| 236 | Liga 3Portugal · 2026 | 86 | 44 | 51% |
| 237 | Serie ABrasil · 2026 | 337 | 172 | 51% |
| 238 | League OneChina · 2026 | 240 | 122 | 51% |
| 239 | I LigaPolônia · 2026 | 122 | 62 | 51% |
| 240 | Serie C - Girone CItália · 2026 | 124 | 63 | 51% |
| 241 | USL League One CupEstados Unidos · 2026 | 69 | 35 | 51% |
| 242 | Tercera División RFEF - Group 2Espanha · 2026 | 83 | 42 | 51% |
| 243 | Segunda LigaPortugal · 2026 | 85 | 43 | 51% |
| 244 | Premier LeagueCazaquistão · 2026 | 240 | 121 | 50% |
| 245 | 1. LigTurquia · 2026 | 135 | 68 | 50% |
| 246 | Thai League 2Tailândia · 2026 | 86 | 43 | 50% |
| 247 | Tercera División RFEF - Group 5Espanha · 2026 | 82 | 41 | 50% |
| 248 | Second LeagueMontenegro · 2026 | 74 | 37 | 50% |
| 249 | Premier LeagueJamaica · 2026 | 54 | 27 | 50% |
| 250 | 1st League - FBiHBósnia e Herzegovina · 2026 | 95 | 47 | 49% |
| 251 | K3 LeagueCoreia do Sul · 2026 | 182 | 90 | 49% |
| 252 | Serie D - Girone DItália · 2026 | 89 | 44 | 49% |
| 253 | Liga NacionalHonduras · 2026 | 81 | 40 | 49% |
| 254 | Tercera División RFEF - Group 14Espanha · 2026 | 81 | 40 | 49% |
| 255 | USL ChampionshipEstados Unidos · 2026 | 385 | 190 | 49% |
| 256 | First LeagueMacedônia do Norte · 2026 | 63 | 31 | 49% |
| 257 | Second League - Group 3Rússia · 2026 | 185 | 91 | 49% |
| 258 | Division Profesional - ClausuraParaguai · 2026 | 110 | 54 | 49% |
| 259 | Campeonato de Portugal Prio - Group APortugal · 2026 | 49 | 24 | 49% |
| 260 | 3. Lig - Group 2Turquia · 2026 | 90 | 44 | 49% |
| 261 | Serie D - Girone EItália · 2026 | 90 | 44 | 49% |
| 262 | Serie D - Girone IItália · 2026 | 90 | 44 | 49% |
| 263 | Liga Panameña de FútbolPanamá · 2026 | 193 | 94 | 49% |
| 264 | Primera DivisionEl Salvador · 2026 | 113 | 55 | 49% |
| 265 | Serie BItália · 2026 | 107 | 52 | 49% |
| 266 | First LeagueBulgária · 2026 | 95 | 46 | 48% |
| 267 | Second LeagueBulgária · 2026 | 124 | 60 | 48% |
| 268 | Premyer LiqaAzerbaijão · 2026 | 62 | 30 | 48% |
| 269 | SuperligaKosovo · 2026 | 62 | 30 | 48% |
| 270 | Primera BChile · 2026 | 230 | 111 | 48% |
| 271 | Liga MayorRepública Dominicana · 2026 | 56 | 27 | 48% |
| 272 | YkkösliigaFinlândia · 2026 | 137 | 66 | 48% |
| 273 | Ligue 2França · 2026 | 108 | 52 | 48% |
| 274 | Tercera División RFEF - Group 10Espanha · 2026 | 81 | 39 | 48% |
| 275 | 2. DivisionChipre · 2026 | 54 | 26 | 48% |
| 276 | Primera División RFEF - Group 2Espanha · 2026 | 104 | 50 | 48% |
| 277 | Super LigaSérvia · 2026 | 100 | 48 | 48% |
| 278 | Premier LeagueUcrânia · 2026 | 86 | 41 | 48% |
| 279 | Premier LeagueBahrein · 2026 | 42 | 20 | 48% |
| 280 | Division IntermediaParaguai · 2026 | 240 | 114 | 48% |
| 281 | J2 LeagueJapão · 2026 | 556 | 264 | 47% |
| 282 | Primera AColômbia · 2026 | 379 | 179 | 47% |
| 283 | 1. SNLEslovênia · 2026 | 72 | 34 | 47% |
| 284 | Diski ChallengeÁfrica do Sul · 2026 | 53 | 25 | 47% |
| 285 | SuperligaAlbânia · 2026 | 53 | 25 | 47% |
| 286 | National 2 - Group AFrança · 2026 | 68 | 32 | 47% |
| 287 | Premier LeagueBielorrússia · 2026 | 219 | 103 | 47% |
| 288 | Liga IRomênia · 2026 | 117 | 55 | 47% |
| 289 | Segunda División RFEF - Group 4Espanha · 2026 | 83 | 39 | 47% |
| 290 | League TwoInglaterra · 2026 | 164 | 77 | 47% |
| 291 | Segunda División RFEF - Group 3Espanha · 2026 | 77 | 36 | 47% |
| 292 | Tercera División RFEF - Group 18Espanha · 2026 | 82 | 38 | 46% |
| 293 | First NLCroácia · 2026 | 95 | 44 | 46% |
| 294 | Premier LeagueInglaterra · 2026 | 95 | 44 | 46% |
| 295 | Serie D - Girone BItália · 2026 | 91 | 42 | 46% |
| 296 | K League 1Coreia do Sul · 2026 | 206 | 95 | 46% |
| 297 | Primera DivisiónCosta Rica · 2026 | 76 | 35 | 46% |
| 298 | Primera DivisiónVenezuela · 2026 | 224 | 103 | 46% |
| 299 | National 2 - Group CFrança · 2026 | 72 | 33 | 46% |
| 300 | Segunda División RFEF - Group 2Espanha · 2026 | 81 | 37 | 46% |
| 301 | Serie D - Girone AItália · 2026 | 90 | 41 | 46% |
| 302 | Primera División RFEF - Group 1Espanha · 2026 | 106 | 48 | 45% |
| 303 | CampionatoSan Marino · 2026 | 60 | 27 | 45% |
| 304 | Campeonato de Portugal Prio - Group DPortugal · 2026 | 49 | 22 | 45% |
| 305 | Goiano - 2Brasil · 2026 | 85 | 38 | 45% |
| 306 | Mineiro - 2Brasil · 2026 | 74 | 33 | 45% |
| 307 | Segunda DivisiónPeru · 2026 | 175 | 78 | 45% |
| 308 | 3. Lig - Group 1Turquia · 2026 | 90 | 40 | 44% |
| 309 | Serie D - Girone FItália · 2026 | 90 | 40 | 44% |
| 310 | Capixaba BBrasil · 2027 | 45 | 20 | 44% |
| 311 | Serie C - Girone BItália · 2026 | 124 | 55 | 44% |
| 312 | Tercera División RFEF - Group 15Espanha · 2026 | 86 | 38 | 44% |
| 313 | Serie BBrasil · 2026 | 367 | 162 | 44% |
| 314 | Primera DivisiónUruguai · 2026 | 281 | 124 | 44% |
| 315 | VeikkausliigaFinlândia · 2026 | 176 | 77 | 44% |
| 316 | Premier LeagueUganda · 2026 | 83 | 36 | 43% |
| 317 | Serie D - Girone CItália · 2026 | 90 | 39 | 43% |
| 318 | Erovnuli Liga 2Geórgia · 2026 | 160 | 69 | 43% |
| 319 | Second LeagueEgito · 2026 | 110 | 47 | 43% |
| 320 | Ligue 2Tunísia · 2026 | 89 | 38 | 43% |
| 321 | Botola 2Marrocos · 2026 | 52 | 22 | 42% |
| 322 | Liga ProEquador · 2026 | 277 | 117 | 42% |
| 323 | Segunda DivisiónChile · 2026 | 145 | 61 | 42% |
| 324 | Tercera División RFEF - Group 9Espanha · 2026 | 81 | 34 | 42% |
| 325 | Ligue 2Argélia · 2026 | 136 | 57 | 42% |
| 326 | Tercera División RFEF - Group 1Espanha · 2026 | 86 | 36 | 42% |
| 327 | Ligi kuu BaraTanzânia · 2026 | 84 | 35 | 42% |
| 328 | Tercera División RFEF - Group 6Espanha · 2026 | 77 | 32 | 42% |
| 329 | Second League A - Division A GoldRússia · 2026 | 80 | 33 | 41% |
| 330 | Premijer LigaBósnia e Herzegovina · 2026 | 61 | 25 | 41% |
| 331 | Super League 2Grécia · 2026 | 74 | 30 | 41% |
| 332 | Professional LeagueOmã · 2026 | 42 | 17 | 40% |
| 333 | NPFLNigéria · 2027 | 109 | 44 | 40% |
| 334 | Serie CBrasil · 2026 | 216 | 87 | 40% |
| 335 | Second LeagueMacedônia do Norte · 2026 | 76 | 30 | 39% |
| 336 | Segunda DivisiónUruguai · 2026 | 218 | 86 | 39% |
| 337 | First LeagueMontenegro · 2026 | 71 | 28 | 39% |
| 338 | Torneo Promocional AmateurArgentina · 2026 | 135 | 53 | 39% |
| 339 | Premier LeagueGana · 2026 | 82 | 32 | 39% |
| 340 | Ligue 3França · 2026 | 108 | 42 | 39% |
| 341 | Division 1Arábia Saudita · 2026 | 90 | 35 | 39% |
| 342 | Premier LeagueEgito · 2026 | 80 | 31 | 39% |
| 343 | Liga Profesional ArgentinaArgentina · 2026 | 494 | 188 | 38% |
| 344 | League TwoChina · 2026 | 352 | 132 | 38% |
| 345 | 1st DivisionAlbânia · 2026 | 59 | 22 | 37% |
| 346 | Serie DBrasil · 2026 | 610 | 227 | 37% |
| 347 | Ligue 1Burkina Faso · 2026 | 62 | 23 | 37% |
| 348 | GirabolaAngola · 2026 | 73 | 27 | 37% |
| 349 | Premier Soccer LeagueÁfrica do Sul · 2026 | 73 | 27 | 37% |
| 350 | Campeonato de Portugal Prio - Group BPortugal · 2026 | 49 | 18 | 37% |
| 351 | Botola ProMarrocos · 2026 | 52 | 19 | 37% |
| 352 | Primera BColômbia · 2026 | 278 | 101 | 36% |
| 353 | FKF Premier LeagueQuênia · 2026 | 47 | 17 | 36% |
| 354 | Liga Pro Serie BEquador · 2026 | 191 | 69 | 36% |
| 355 | Iraqi LeagueIraque · 2026 | 128 | 46 | 36% |
| 356 | Super LeagueZâmbia · 2026 | 59 | 21 | 36% |
| 357 | 1st DivisionÁfrica do Sul · 2026 | 80 | 27 | 34% |
| 358 | ChampionshipEscócia · 2026 | 69 | 23 | 33% |
| 359 | Primera NacionalArgentina · 2026 | 647 | 215 | 33% |
| 360 | Ligue 1Tunísia · 2026 | 55 | 18 | 33% |
| 361 | Primera B MetropolitanaArgentina · 2026 | 462 | 149 | 32% |
| 362 | Persian Gulf Pro LeagueIrã · 2026 | 103 | 33 | 32% |
| 363 | Premier Soccer LeagueZimbábue · 2026 | 294 | 92 | 31% |
| 364 | Super LeagueMalaui · 2026 | 147 | 46 | 31% |
| 365 | Torneo Federal AArgentina · 2026 | 508 | 155 | 31% |
| 366 | GFA LeagueGâmbia · 2025 | 239 | 69 | 29% |
| 367 | Primera CArgentina · 2026 | 467 | 132 | 28% |
| 368 | Azadegan LeagueIrã · 2026 | 64 | 18 | 28% |
| 369 | Ligue 1Argélia · 2026 | 61 | 17 | 28% |
| 370 | Division One LeagueGana · 2026 | 146 | 35 | 24% |
| 371 | National Soccer LeagueRuanda · 2026 | 59 | 13 | 22% |