| 1 | 1. Liga Classic - Group 1Швейцария · 2026 | 96 | 73 | 76% |
| 2 | Oberliga - HamburgГермания · 2026 | 126 | 95 | 75% |
| 3 | 3. Division - Girone 5Норвегия · 2026 | 181 | 135 | 75% |
| 4 | Oberliga - Schleswig-HolsteinГермания · 2026 | 118 | 87 | 74% |
| 5 | ÚrvalsdeildИсландия · 2026 | 162 | 118 | 73% |
| 6 | 3. Division - Girone 1Норвегия · 2026 | 181 | 131 | 72% |
| 7 | 4. liga - Divizie BЧехия · 2026 | 105 | 75 | 71% |
| 8 | Regionalliga - WestГермания · 2026 | 136 | 97 | 71% |
| 9 | 3. Division - Girone 3Норвегия · 2026 | 181 | 129 | 71% |
| 10 | 2. DeildИсландия · 2026 | 131 | 92 | 70% |
| 11 | Kakkonen - Lohko AФинландия · 2026 | 117 | 82 | 70% |
| 12 | Eerste DivisieНидерландия · 2026 | 137 | 95 | 69% |
| 13 | 3. Division - Girone 4Норвегия · 2026 | 181 | 125 | 69% |
| 14 | EredivisieНидерландия · 2026 | 100 | 69 | 69% |
| 15 | III Liga - Group 1Полша · 2026 | 136 | 93 | 68% |
| 16 | 4. liga - Divizie FЧехия · 2026 | 104 | 71 | 68% |
| 17 | New South Wales NPL 2Австралия · 2026 | 242 | 165 | 68% |
| 18 | Tercera División RFEF - Group 7Испания · 2026 | 81 | 55 | 68% |
| 19 | Super LeagueШвейцария · 2026 | 74 | 50 | 68% |
| 20 | Esiliiga BЕстония · 2026 | 174 | 117 | 67% |
| 21 | Division 2 - NorrlandШвеция · 2026 | 136 | 91 | 67% |
| 22 | III Liga - Group 2Полша · 2026 | 135 | 90 | 67% |
| 23 | EkstraklasaПолша · 2026 | 117 | 78 | 67% |
| 24 | Tweede DivisieНидерландия · 2026 | 99 | 66 | 67% |
| 25 | Liga III - Serie 1Румъния · 2026 | 66 | 44 | 67% |
| 26 | 3. DivisionДания · 2026 | 86 | 57 | 66% |
| 27 | NB III - SouthwestУнгария · 2026 | 97 | 64 | 66% |
| 28 | Western Australia NPLАвстралия · 2026 | 141 | 93 | 66% |
| 29 | Division 2 - Västra GötalandШвеция · 2026 | 132 | 87 | 66% |
| 30 | Second Amateur Division - VFV AБелгия · 2026 | 79 | 52 | 66% |
| 31 | Oberliga - MittelrheinГермания · 2026 | 73 | 48 | 66% |
| 32 | Northern NSW NPLАвстралия · 2026 | 143 | 94 | 66% |
| 33 | Queensland NPLАвстралия · 2026 | 136 | 89 | 65% |
| 34 | 3. Division - Girone 2Норвегия · 2026 | 182 | 119 | 65% |
| 35 | Western Australia State League 1Австралия · 2026 | 95 | 62 | 65% |
| 36 | Regionalliga - WestАвстрия · 2026 | 112 | 73 | 65% |
| 37 | FNLЧехия · 2026 | 108 | 70 | 65% |
| 38 | 1. DivisionНорвегия · 2026 | 232 | 150 | 65% |
| 39 | 1. Liga Classic - Group 2Швейцария · 2026 | 96 | 62 | 65% |
| 40 | Oberliga - Rheinland-Pfalz / SaarГермания · 2026 | 135 | 87 | 64% |
| 41 | Oberliga - NiederrheinГермания · 2026 | 101 | 65 | 64% |
| 42 | Major League SoccerСАЩ · 2026 | 495 | 318 | 64% |
| 43 | Ettan - SödraШвеция · 2026 | 176 | 113 | 64% |
| 44 | Canadian Premier LeagueКанада · 2026 | 114 | 73 | 64% |
| 45 | National LeagueАнглия · 2026 | 189 | 121 | 64% |
| 46 | 3. SNL - EastСловения · 2026 | 83 | 53 | 64% |
| 47 | Non League Premier - Southern CentralАнглия · 2026 | 160 | 102 | 64% |
| 48 | 4. liga - Divizie AЧехия · 2026 | 91 | 58 | 64% |
| 49 | 1. DeildФарьорски острови · 2026 | 135 | 86 | 64% |
| 50 | MLS Next ProСАЩ · 2026 | 435 | 277 | 64% |
| 51 | 3. LigaГермания · 2026 | 121 | 77 | 64% |
| 52 | Second Amateur Division - ACFFБелгия · 2026 | 99 | 63 | 64% |
| 53 | Regionalliga - NordГермания · 2026 | 140 | 89 | 64% |
| 54 | Esiliiga AЕстония · 2026 | 167 | 106 | 63% |
| 55 | 4. liga - Divizie CЧехия · 2026 | 104 | 66 | 63% |
| 56 | Division 2 - Södra GötalandШвеция · 2026 | 131 | 83 | 63% |
| 57 | 2. DivisionДания · 2026 | 87 | 55 | 63% |
| 58 | Super LeagueКитай · 2026 | 231 | 146 | 63% |
| 59 | 2. Division - Group 2Норвегия · 2026 | 182 | 115 | 63% |
| 60 | First LeagueАрмения · 2026 | 73 | 46 | 63% |
| 61 | Regionalliga - SudWestГермания · 2026 | 126 | 79 | 63% |
| 62 | Capital Territory NPLАвстралия · 2026 | 115 | 72 | 63% |
| 63 | Regionalliga - NordostГермания · 2026 | 139 | 87 | 63% |
| 64 | Second Amateur Division - VFV BБелгия · 2026 | 80 | 50 | 63% |
| 65 | Kakkonen - Lohko BФинландия · 2026 | 117 | 73 | 62% |
| 66 | 1. LigaЛатвия · 2026 | 175 | 109 | 62% |
| 67 | Division 2 - Norra SvealandШвеция · 2026 | 135 | 84 | 62% |
| 68 | Premier LeagueМонголия · 2027 | 45 | 28 | 62% |
| 69 | 3. liga - CFL AЧехия · 2026 | 103 | 64 | 62% |
| 70 | ChampionshipАнглия · 2026 | 169 | 105 | 62% |
| 71 | Non League Premier - IsthmianАнглия · 2026 | 158 | 98 | 62% |
| 72 | SuperligaАлбания · 2026 | 50 | 31 | 62% |
| 73 | Thai League 1Тайланд · 2026 | 55 | 34 | 62% |
| 74 | YkkönenФинландия · 2026 | 162 | 100 | 62% |
| 75 | K League 2Южна Корея · 2026 | 248 | 153 | 62% |
| 76 | Liga 1Индонезия · 2026 | 73 | 45 | 62% |
| 77 | Derde DivisieНидерландия · 2026 | 198 | 122 | 62% |
| 78 | Tasmania Southern ChampionshipАвстралия · 2026 | 44 | 27 | 61% |
| 79 | Campeonato de Portugal Prio - Group CПортугалия · 2026 | 49 | 30 | 61% |
| 80 | Division 2 - Södra SvealandШвеция · 2026 | 134 | 82 | 61% |
| 81 | Primera DivisiónБоливия · 2026 | 188 | 115 | 61% |
| 82 | FAW ChampionshipУелс · 2026 | 198 | 121 | 61% |
| 83 | LFA First DivisionЛиберия · 2026 | 54 | 33 | 61% |
| 84 | NB III - NorthwestУнгария · 2026 | 113 | 69 | 61% |
| 85 | Liga MXМексико · 2026 | 136 | 83 | 61% |
| 86 | Ligue 1Франция · 2026 | 82 | 50 | 61% |
| 87 | Primera PremierМексико · 2026 | 82 | 50 | 61% |
| 88 | SuperligaДания · 2026 | 79 | 48 | 61% |
| 89 | NB III - SoutheastУнгария · 2026 | 112 | 68 | 61% |
| 90 | Serie D - Girone GИталия · 2026 | 89 | 54 | 61% |
| 91 | 4. liga - Divizie DЧехия · 2026 | 104 | 63 | 61% |
| 92 | Premier DivisionИрландия · 2026 | 180 | 109 | 61% |
| 93 | Non League Premier - Southern SouthАнглия · 2026 | 157 | 95 | 61% |
| 94 | 1. DivisionДания · 2026 | 81 | 49 | 60% |
| 95 | 1. DeildИсландия · 2026 | 134 | 81 | 60% |
| 96 | Serie BИталия · 2026 | 101 | 61 | 60% |
| 97 | Football League - Lowland LeagueШотландия · 2026 | 199 | 120 | 60% |
| 98 | USL League TwoСАЩ · 2026 | 1031 | 621 | 60% |
| 99 | 3. liga - CenterСловакия · 2026 | 88 | 53 | 60% |
| 100 | EliteserienНорвегия · 2026 | 200 | 120 | 60% |
| 101 | Oberliga - HessenГермания · 2026 | 145 | 87 | 60% |
| 102 | 4. liga - Divizie EЧехия · 2026 | 105 | 63 | 60% |
| 103 | Stars LeagueКатар · 2026 | 50 | 30 | 60% |
| 104 | 1. DivisionБеларус · 2026 | 277 | 166 | 60% |
| 105 | SuperettanШвеция · 2026 | 232 | 139 | 60% |
| 106 | 3. Division - Girone 6Норвегия · 2026 | 182 | 109 | 60% |
| 107 | Football League - Highland LeagueШотландия · 2026 | 142 | 85 | 60% |
| 108 | II Liga - EastПолша · 2026 | 127 | 76 | 60% |
| 109 | Regionalliga - SouthАвстрия · 2026 | 112 | 67 | 60% |
| 110 | USL League OneСАЩ · 2026 | 276 | 165 | 60% |
| 111 | Tasmania NPLАвстралия · 2026 | 96 | 57 | 59% |
| 112 | Ligat Ha'alИзраел · 2026 | 64 | 38 | 59% |
| 113 | Division 1Обединени арабски емирства · 2026 | 59 | 35 | 59% |
| 114 | 1. Liga PromotionШвейцария · 2026 | 125 | 74 | 59% |
| 115 | Campeonato de Portugal Prio - Group DПортугалия · 2026 | 49 | 29 | 59% |
| 116 | NB IУнгария · 2026 | 71 | 42 | 59% |
| 117 | BundesligaГермания · 2026 | 73 | 43 | 59% |
| 118 | Serie D - Girone HИталия · 2026 | 90 | 53 | 59% |
| 119 | K3 LeagueЮжна Корея · 2026 | 175 | 103 | 59% |
| 120 | Goiano - 2Бразилия · 2026 | 85 | 50 | 59% |
| 121 | National 2 - Group AФранция · 2026 | 63 | 37 | 59% |
| 122 | 1. DivisionКипър · 2026 | 58 | 34 | 59% |
| 123 | III Liga - Group 4Полша · 2026 | 135 | 79 | 59% |
| 124 | Serie AБразилия · 2026 | 337 | 197 | 58% |
| 125 | Serie AИталия · 2026 | 101 | 59 | 58% |
| 126 | Tercera División RFEF - Group 13Испания · 2026 | 72 | 42 | 58% |
| 127 | League TwoШотландия · 2026 | 60 | 35 | 58% |
| 128 | Non League Premier - NorthernАнглия · 2026 | 175 | 102 | 58% |
| 129 | Liga 2Индонезия · 2026 | 79 | 46 | 58% |
| 130 | Division 2Саудитска Арабия · 2026 | 67 | 39 | 58% |
| 131 | Premier LeagueМалта · 2026 | 67 | 39 | 58% |
| 132 | ChampionshipСеверна Ирландия · 2026 | 110 | 64 | 58% |
| 133 | V.League 2Виетнам · 2027 | 43 | 25 | 58% |
| 134 | Primera DivisiónПеру · 2026 | 289 | 168 | 58% |
| 135 | Liga de Expansión MXМексико · 2026 | 124 | 72 | 58% |
| 136 | Division 2 - Norra GötalandШвеция · 2026 | 131 | 76 | 58% |
| 137 | League TwoАнглия · 2026 | 164 | 95 | 58% |
| 138 | 2. ligaСловакия · 2026 | 121 | 70 | 58% |
| 139 | Super LigaСловакия · 2026 | 78 | 45 | 58% |
| 140 | Premier LeagueКиргизстан · 2026 | 225 | 129 | 57% |
| 141 | La LigaИспания · 2026 | 110 | 63 | 57% |
| 142 | Second League - Group 2Русия · 2026 | 147 | 84 | 57% |
| 143 | Oberliga - BremenГермания · 2026 | 98 | 56 | 57% |
| 144 | Pro LeagueОбединени арабски емирства · 2026 | 42 | 24 | 57% |
| 145 | League OneАнглия · 2026 | 158 | 90 | 57% |
| 146 | Ettan - NorraШвеция · 2026 | 176 | 100 | 57% |
| 147 | Tercera División RFEF - Group 1Испания · 2026 | 81 | 46 | 57% |
| 148 | Super LeagueУзбекистан · 2026 | 208 | 118 | 57% |
| 149 | Division IntermediaПарагвай · 2026 | 240 | 136 | 57% |
| 150 | MeistriliigaЕстония · 2026 | 175 | 99 | 57% |
| 151 | First Amateur DivisionБелгия · 2026 | 145 | 82 | 57% |
| 152 | 2. LigaАвстрия · 2026 | 92 | 52 | 57% |
| 153 | PremiershipШотландия · 2026 | 69 | 39 | 57% |
| 154 | Primera DivisionНикарагуа · 2026 | 80 | 45 | 56% |
| 155 | Botola 2Мароко · 2026 | 48 | 27 | 56% |
| 156 | 2. LigТурция · 2026 | 153 | 86 | 56% |
| 157 | Ligue 2Франция · 2026 | 105 | 59 | 56% |
| 158 | Erovnuli LigaГрузия · 2026 | 155 | 87 | 56% |
| 159 | Liga de AscensoКоста Рика · 2026 | 98 | 55 | 56% |
| 160 | Second League - Group 4Русия · 2026 | 150 | 84 | 56% |
| 161 | 3. liga - WestСловакия · 2026 | 100 | 56 | 56% |
| 162 | Premier LeagueКазахстан · 2026 | 240 | 134 | 56% |
| 163 | National League - NorthАнглия · 2026 | 172 | 96 | 56% |
| 164 | Liga Panameña de FútbolПанама · 2026 | 190 | 106 | 56% |
| 165 | 1. LigТурция · 2026 | 131 | 73 | 56% |
| 166 | Segunda DivisiónВенецуела · 2026 | 246 | 137 | 56% |
| 167 | Regionalliga - BayernГермания · 2026 | 153 | 85 | 56% |
| 168 | MeistaradeildinФарьорски острови · 2026 | 135 | 75 | 56% |
| 169 | 3. Lig - Group 1Турция · 2026 | 81 | 45 | 56% |
| 170 | Segunda División RFEF - Group 5Испания · 2026 | 81 | 45 | 56% |
| 171 | Challenge LeagueШвейцария · 2026 | 63 | 35 | 56% |
| 172 | K4 LeagueЮжна Корея · 2026 | 54 | 30 | 56% |
| 173 | I LigaПолша · 2026 | 119 | 66 | 55% |
| 174 | Primera DivisionСалвадор · 2026 | 110 | 61 | 55% |
| 175 | 2. BundesligaГермания · 2026 | 92 | 51 | 55% |
| 176 | J1 LeagueЯпония · 2027 | 130 | 72 | 55% |
| 177 | 3. liga - CFL BЧехия · 2026 | 103 | 57 | 55% |
| 178 | 2. Division - Group 1Норвегия · 2026 | 181 | 100 | 55% |
| 179 | BundesligaАвстрия · 2026 | 67 | 37 | 55% |
| 180 | Primera BЧили · 2026 | 230 | 127 | 55% |
| 181 | III Liga - Group 3Полша · 2026 | 136 | 75 | 55% |
| 182 | Victoria NPL 2Австралия · 2026 | 98 | 54 | 55% |
| 183 | USL League One CupСАЩ · 2026 | 69 | 38 | 55% |
| 184 | Primera DivisiónВенецуела · 2026 | 222 | 122 | 55% |
| 185 | K League 1Южна Корея · 2026 | 204 | 112 | 55% |
| 186 | Second League - Group 1Русия · 2026 | 166 | 91 | 55% |
| 187 | Prva LigaСърбия · 2026 | 128 | 70 | 55% |
| 188 | South Australia NPLАвстралия · 2026 | 139 | 76 | 55% |
| 189 | USL ChampionshipСАЩ · 2026 | 383 | 209 | 55% |
| 190 | Liga III - Serie 3Румъния · 2026 | 66 | 36 | 55% |
| 191 | Victoria Premier League 2Австралия · 2026 | 101 | 55 | 54% |
| 192 | Serie D - Girone BИталия · 2026 | 90 | 49 | 54% |
| 193 | Serie D - Girone EИталия · 2026 | 90 | 49 | 54% |
| 194 | Segunda División RFEF - Group 1Испания · 2026 | 81 | 44 | 54% |
| 195 | Tercera División RFEF - Group 12Испания · 2026 | 81 | 44 | 54% |
| 196 | Tercera División RFEF - Group 16Испания · 2026 | 81 | 44 | 54% |
| 197 | League OneКитай · 2026 | 232 | 126 | 54% |
| 198 | Premier LeagueРусия · 2026 | 105 | 57 | 54% |
| 199 | Serie C - Girone BИталия · 2026 | 120 | 65 | 54% |
| 200 | Serie C - Girone CИталия · 2026 | 120 | 65 | 54% |
| 201 | NB IIУнгария · 2026 | 96 | 52 | 54% |
| 202 | Liga NacionalГватемала · 2026 | 109 | 59 | 54% |
| 203 | Primera DivisiónКоста Рика · 2026 | 74 | 40 | 54% |
| 204 | Second LeagueЧерна гора · 2026 | 74 | 40 | 54% |
| 205 | 3. liga - MSFLЧехия · 2026 | 137 | 74 | 54% |
| 206 | Primera AКолумбия · 2026 | 376 | 203 | 54% |
| 207 | Segunda División RFEF - Group 3Испания · 2026 | 76 | 41 | 54% |
| 208 | Primera DivisiónЧили · 2026 | 204 | 110 | 54% |
| 209 | Pro LeagueСаудитска Арабия · 2026 | 104 | 56 | 54% |
| 210 | Challenger Pro LeagueБелгия · 2026 | 65 | 35 | 54% |
| 211 | VirsligaЛатвия · 2026 | 175 | 94 | 54% |
| 212 | PremiershipСеверна Ирландия · 2026 | 82 | 44 | 54% |
| 213 | Premier LeagueКувейт · 2026 | 41 | 22 | 54% |
| 214 | Liga LeumitИзраел · 2026 | 101 | 54 | 53% |
| 215 | Regionalliga - OstАвстрия · 2026 | 118 | 63 | 53% |
| 216 | Liga IIРумъния · 2026 | 133 | 71 | 53% |
| 217 | J3 LeagueЯпония · 2026 | 150 | 80 | 53% |
| 218 | HNLХърватия · 2026 | 60 | 32 | 53% |
| 219 | Serie C - Girone AИталия · 2026 | 122 | 65 | 53% |
| 220 | Persha LigaУкрайна · 2026 | 111 | 59 | 53% |
| 221 | Third League - SouthwestБългария · 2026 | 128 | 68 | 53% |
| 222 | National DivisionЛюксембург · 2026 | 96 | 51 | 53% |
| 223 | First LeagueРусия · 2026 | 145 | 77 | 53% |
| 224 | Tercera División RFEF - Group 5Испания · 2026 | 81 | 43 | 53% |
| 225 | Segunda DivisiónИспания · 2026 | 132 | 70 | 53% |
| 226 | First DivisionИрландия · 2026 | 185 | 98 | 53% |
| 227 | Druha LigaУкрайна · 2026 | 102 | 54 | 53% |
| 228 | Segunda DivisiónУругвай · 2026 | 218 | 115 | 53% |
| 229 | Victoria NPLАвстралия · 2026 | 186 | 98 | 53% |
| 230 | Liga 3Португалия · 2026 | 82 | 43 | 52% |
| 231 | Second NLХърватия · 2026 | 88 | 46 | 52% |
| 232 | First LeagueБългария · 2026 | 92 | 48 | 52% |
| 233 | First NLХърватия · 2026 | 92 | 48 | 52% |
| 234 | Pro League AУзбекистан · 2026 | 169 | 88 | 52% |
| 235 | Tercera División RFEF - Group 6Испания · 2026 | 75 | 39 | 52% |
| 236 | Queensland Premier LeagueАвстралия · 2026 | 77 | 40 | 52% |
| 237 | Tercera División RFEF - Group 2Испания · 2026 | 81 | 42 | 52% |
| 238 | National League - SouthАнглия · 2026 | 174 | 90 | 52% |
| 239 | Serie D - Girone DИталия · 2026 | 89 | 46 | 52% |
| 240 | Czech LigaЧехия · 2026 | 103 | 53 | 51% |
| 241 | 3. Lig - Group 3Турция · 2026 | 72 | 37 | 51% |
| 242 | 1 LygaЛитва · 2026 | 232 | 119 | 51% |
| 243 | Liga NacionalХондурас · 2026 | 78 | 40 | 51% |
| 244 | Second League A - Division A GoldРусия · 2026 | 80 | 41 | 51% |
| 245 | South Australia State League 1Австралия · 2026 | 86 | 44 | 51% |
| 246 | AllsvenskanШвеция · 2026 | 217 | 111 | 51% |
| 247 | 3. liga - EastСловакия · 2026 | 88 | 45 | 51% |
| 248 | Segunda DivisiónЧили · 2026 | 143 | 73 | 51% |
| 249 | New South Wales NPLАвстралия · 2026 | 247 | 126 | 51% |
| 250 | Primera División RFEF - Group 2Испания · 2026 | 100 | 51 | 51% |
| 251 | Liga MayorДоминиканска република · 2026 | 53 | 27 | 51% |
| 252 | NB III - NortheastУнгария · 2026 | 112 | 57 | 51% |
| 253 | Segunda División RFEF - Group 4Испания · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 254 | Tercera División RFEF - Group 14Испания · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 255 | Tercera División RFEF - Group 4Испания · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 256 | Thai League 2Тайланд · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 257 | Serie D - Girone AИталия · 2026 | 89 | 45 | 51% |
| 258 | J2 LeagueЯпония · 2026 | 550 | 278 | 51% |
| 259 | Primera DivisiónУругвай · 2026 | 281 | 142 | 51% |
| 260 | Liga AlefИзраел · 2026 | 171 | 86 | 50% |
| 261 | 1. DivisionКазахстан · 2026 | 182 | 91 | 50% |
| 262 | Ligue 3Франция · 2026 | 100 | 50 | 50% |
| 263 | Segunda División RFEF - Group 2Испания · 2026 | 80 | 40 | 50% |
| 264 | Tercera División RFEF - Group 10Испания · 2026 | 80 | 40 | 50% |
| 265 | Tercera División RFEF - Group 11Испания · 2026 | 78 | 39 | 50% |
| 266 | Super LigaМолдова · 2026 | 68 | 34 | 50% |
| 267 | Premyer LiqaАзербайджан · 2026 | 60 | 30 | 50% |
| 268 | Challenge LeagueМалта · 2026 | 50 | 25 | 50% |
| 269 | V.League 1Виетнам · 2027 | 44 | 22 | 50% |
| 270 | Erovnuli Liga 2Грузия · 2026 | 155 | 77 | 50% |
| 271 | Premier LeagueУелс · 2026 | 127 | 63 | 50% |
| 272 | 3. Lig - Group 2Турция · 2026 | 81 | 40 | 49% |
| 273 | Premijer LigaБосна и Херцеговина · 2026 | 59 | 29 | 49% |
| 274 | Second LeagueЕгипет · 2026 | 110 | 54 | 49% |
| 275 | Division Profesional - ClausuraПарагвай · 2026 | 108 | 53 | 49% |
| 276 | Primera División RFEF - Group 1Испания · 2026 | 102 | 50 | 49% |
| 277 | Liga Premier Serie AМексико · 2026 | 100 | 49 | 49% |
| 278 | Campeonato de Portugal Prio - Group BПортугалия · 2026 | 49 | 24 | 49% |
| 279 | Segunda LigaПортугалия · 2026 | 82 | 40 | 49% |
| 280 | Premier LeagueЕгипет · 2026 | 80 | 39 | 49% |
| 281 | Mineiro - 2Бразилия · 2026 | 74 | 36 | 49% |
| 282 | Premier LeagueАрмения · 2026 | 74 | 36 | 49% |
| 283 | NPFLНигерия · 2027 | 109 | 53 | 49% |
| 284 | Serie CБразилия · 2026 | 216 | 105 | 49% |
| 285 | 1. SNLСловения · 2026 | 70 | 34 | 49% |
| 286 | Liga III - Serie 6Румъния · 2026 | 66 | 32 | 48% |
| 287 | Second LeagueБългария · 2026 | 124 | 60 | 48% |
| 288 | Super League 1Гърция · 2026 | 62 | 30 | 48% |
| 289 | Jupiler Pro LeagueБелгия · 2026 | 91 | 44 | 48% |
| 290 | Premier LeagueАнглия · 2026 | 91 | 44 | 48% |
| 291 | VeikkausliigaФинландия · 2026 | 176 | 85 | 48% |
| 292 | Division 1Саудитска Арабия · 2026 | 87 | 42 | 48% |
| 293 | Liga IРумъния · 2026 | 114 | 55 | 48% |
| 294 | Primera BКолумбия · 2026 | 276 | 133 | 48% |
| 295 | Tercera División RFEF - Group 17Испания · 2026 | 81 | 39 | 48% |
| 296 | Premier LeagueЯмайка · 2026 | 54 | 26 | 48% |
| 297 | A LygaЛитва · 2026 | 156 | 75 | 48% |
| 298 | Serie D - Girone IИталия · 2026 | 90 | 43 | 48% |
| 299 | National 2 - Group CФранция · 2026 | 67 | 32 | 48% |
| 300 | Liga ProЕквадор · 2026 | 275 | 131 | 48% |
| 301 | Ligi kuu BaraТанзания · 2026 | 84 | 40 | 48% |
| 302 | Premier LeagueБахрейн · 2026 | 42 | 20 | 48% |
| 303 | Liga Profesional ArgentinaАржентина · 2026 | 488 | 232 | 48% |
| 304 | YkkösliigaФинландия · 2026 | 137 | 65 | 47% |
| 305 | 1st League - FBiHБосна и Херцеговина · 2026 | 95 | 45 | 47% |
| 306 | Serie BБразилия · 2026 | 362 | 171 | 47% |
| 307 | 1st League - RSБосна и Херцеговина · 2026 | 89 | 42 | 47% |
| 308 | Botola ProМароко · 2026 | 49 | 23 | 47% |
| 309 | Tercera División RFEF - Group 15Испания · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 310 | Tercera División RFEF - Group 18Испания · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 311 | Tercera División RFEF - Group 3Испания · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 312 | Tercera División RFEF - Group 9Испания · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 313 | League OneШотландия · 2026 | 64 | 30 | 47% |
| 314 | League TwoКитай · 2026 | 344 | 161 | 47% |
| 315 | Premier Soccer LeagueЮжна Африка · 2026 | 73 | 34 | 47% |
| 316 | Primeira LigaПортугалия · 2026 | 91 | 42 | 46% |
| 317 | Süper LigТурция · 2026 | 91 | 42 | 46% |
| 318 | Ligue 1Тунис · 2026 | 52 | 24 | 46% |
| 319 | Premier LeagueБеларус · 2026 | 215 | 99 | 46% |
| 320 | Second League - Group 3Русия · 2026 | 185 | 85 | 46% |
| 321 | Super League 2Гърция · 2026 | 72 | 33 | 46% |
| 322 | 2. DivisionКипър · 2026 | 48 | 22 | 46% |
| 323 | Liga 3Грузия · 2026 | 118 | 54 | 46% |
| 324 | Serie DБразилия · 2026 | 610 | 279 | 46% |
| 325 | Serie D - Girone CИталия · 2026 | 90 | 41 | 46% |
| 326 | FKF Premier LeagueКения · 2026 | 44 | 20 | 45% |
| 327 | Second League A - Division A SilverРусия · 2026 | 44 | 20 | 45% |
| 328 | 2. SNLСловения · 2026 | 106 | 48 | 45% |
| 329 | Campeonato de Portugal Prio - Group AПортугалия · 2026 | 49 | 22 | 45% |
| 330 | Serie D - Girone FИталия · 2026 | 90 | 40 | 44% |
| 331 | First LeagueСеверна Македония · 2026 | 61 | 27 | 44% |
| 332 | Diski ChallengeЮжна Африка · 2026 | 48 | 21 | 44% |
| 333 | Iraqi LeagueИрак · 2026 | 126 | 55 | 44% |
| 334 | Segunda DivisiónПеру · 2026 | 175 | 76 | 43% |
| 335 | Premier LeagueУганда · 2026 | 83 | 36 | 43% |
| 336 | Catarinense - 2Бразилия · 2026 | 67 | 29 | 43% |
| 337 | CampionatoСан Марино · 2026 | 56 | 24 | 43% |
| 338 | Premier LeagueГана · 2026 | 82 | 35 | 43% |
| 339 | 1st DivisionАлбания · 2026 | 54 | 23 | 43% |
| 340 | Paraibano 2Бразилия · 2026 | 52 | 22 | 42% |
| 341 | Super LigaСърбия · 2026 | 97 | 41 | 42% |
| 342 | GFA LeagueГамбия · 2025 | 239 | 101 | 42% |
| 343 | GirabolaАнгола · 2026 | 71 | 30 | 42% |
| 344 | Premier LeagueУкрайна · 2026 | 84 | 35 | 42% |
| 345 | 1st DivisionЮжна Африка · 2026 | 72 | 30 | 42% |
| 346 | Baiano - 2Бразилия · 2026 | 41 | 17 | 41% |
| 347 | Ligue 1Буркина Фасо · 2026 | 56 | 23 | 41% |
| 348 | Primera B MetropolitanaАржентина · 2026 | 462 | 189 | 41% |
| 349 | Premier DivisionГибралтар · 2026 | 44 | 18 | 41% |
| 350 | Ligue 2Алжир · 2026 | 130 | 53 | 41% |
| 351 | Professional LeagueОман · 2026 | 42 | 17 | 40% |
| 352 | Persian Gulf Pro LeagueИран · 2026 | 100 | 40 | 40% |
| 353 | Primera NacionalАржентина · 2026 | 647 | 255 | 39% |
| 354 | Ligue 2Тунис · 2026 | 84 | 33 | 39% |
| 355 | First LeagueЧерна гора · 2026 | 69 | 27 | 39% |
| 356 | Super LeagueЗамбия · 2026 | 59 | 23 | 39% |
| 357 | SuperligaКосово · 2026 | 60 | 23 | 38% |
| 358 | Liga Pro Serie BЕквадор · 2026 | 191 | 73 | 38% |
| 359 | Super LeagueМалави · 2026 | 147 | 56 | 38% |
| 360 | Premier Soccer LeagueЗимбабве · 2026 | 287 | 107 | 37% |
| 361 | ChampionshipШотландия · 2026 | 65 | 24 | 37% |
| 362 | Primera CАржентина · 2026 | 467 | 172 | 37% |
| 363 | Second LeagueСеверна Македония · 2026 | 69 | 25 | 36% |
| 364 | Torneo Promocional AmateurАржентина · 2026 | 135 | 48 | 36% |
| 365 | Division One LeagueГана · 2026 | 144 | 50 | 35% |
| 366 | Ligue 1Алжир · 2026 | 59 | 20 | 34% |
| 367 | Torneo Federal AАржентина · 2026 | 507 | 170 | 34% |
| 368 | Azadegan LeagueИран · 2026 | 64 | 21 | 33% |
| 369 | National Soccer LeagueРуанда · 2026 | 58 | 18 | 31% |
| 370 | Capixaba BБразилия · 2027 | 45 | 12 | 27% |