| 1 | Azadegan LeagueИран · 2026 | 64 | 44% | 20% |
| 2 | Super LeagueЗамбия · 2026 | 59 | 42% | 24% |
| 3 | Torneo Federal AАржентина · 2026 | 507 | 42% | 18% |
| 4 | National Soccer LeagueРуанда · 2026 | 58 | 41% | 14% |
| 5 | First LeagueЧерна гора · 2026 | 68 | 40% | 21% |
| 6 | Primera CАржентина · 2026 | 467 | 40% | 18% |
| 7 | Premier Soccer LeagueЗимбабве · 2026 | 287 | 40% | 18% |
| 8 | Liga Pro Serie BЕквадор · 2026 | 191 | 40% | 17% |
| 9 | Second LeagueСеверна Македония · 2026 | 69 | 39% | 14% |
| 10 | Ligue 1Алжир · 2026 | 59 | 39% | 12% |
| 11 | Capixaba BБразилия · 2027 | 45 | 39% | 4% |
| 12 | FKF Premier LeagueКения · 2026 | 44 | 39% | 23% |
| 13 | GFA LeagueГамбия · 2025 | 239 | 38% | 19% |
| 14 | Primera NacionalАржентина · 2026 | 647 | 38% | 16% |
| 15 | Ligue 2Тунис · 2026 | 84 | 38% | 15% |
| 16 | Persian Gulf Pro LeagueИран · 2026 | 100 | 38% | 16% |
| 17 | Torneo Promocional AmateurАржентина · 2026 | 135 | 38% | 11% |
| 18 | Super LeagueМалави · 2026 | 147 | 38% | 14% |
| 19 | Primera B MetropolitanaАржентина · 2026 | 462 | 38% | 16% |
| 20 | Division One LeagueГана · 2026 | 144 | 37% | 9% |
| 21 | Premier LeagueУкрайна · 2026 | 84 | 37% | 15% |
| 22 | GirabolaАнгола · 2026 | 71 | 37% | 15% |
| 23 | SuperligaКосово · 2026 | 59 | 36% | 12% |
| 24 | Ligue 2Алжир · 2026 | 128 | 36% | 14% |
| 25 | Iraqi LeagueИрак · 2026 | 124 | 36% | 15% |
| 26 | Professional LeagueОман · 2026 | 42 | 36% | 12% |
| 27 | Premier LeagueУганда · 2026 | 83 | 36% | 14% |
| 28 | 1st DivisionАлбания · 2026 | 54 | 35% | 13% |
| 29 | ChampionshipШотландия · 2026 | 64 | 35% | 8% |
| 30 | National 2 - Group CФранция · 2026 | 64 | 35% | 17% |
| 31 | League TwoКитай · 2026 | 344 | 35% | 17% |
| 32 | Liga FemeninaКолумбия · 2026 | 76 | 35% | 13% |
| 33 | Premier LeagueГана · 2026 | 82 | 34% | 11% |
| 34 | Botola ProМароко · 2026 | 47 | 34% | 15% |
| 35 | 1st DivisionЮжна Африка · 2026 | 72 | 34% | 10% |
| 36 | Segunda DivisiónПеру · 2026 | 175 | 34% | 11% |
| 37 | Serie D - Girone FИталия · 2026 | 90 | 34% | 12% |
| 38 | Paraibano 2Бразилия · 2026 | 52 | 34% | 10% |
| 39 | Premier Soccer LeagueЮжна Африка · 2026 | 73 | 34% | 14% |
| 40 | Serie D - Girone CИталия · 2026 | 90 | 33% | 12% |
| 41 | Tercera División RFEF - Group 17Испания · 2026 | 81 | 33% | 15% |
| 42 | 1. SNLСловения · 2026 | 69 | 33% | 14% |
| 43 | 2. DivisionКипър · 2026 | 48 | 33% | 13% |
| 44 | Ligue 1Буркина Фасо · 2026 | 56 | 33% | 7% |
| 45 | Super LigaСърбия · 2026 | 97 | 33% | 8% |
| 46 | Baiano - 2Бразилия · 2026 | 41 | 33% | 7% |
| 47 | Tercera División RFEF - Group 9Испания · 2026 | 81 | 33% | 12% |
| 48 | Serie DБразилия · 2026 | 610 | 33% | 11% |
| 49 | Ligue 1Тунис · 2026 | 52 | 33% | 12% |
| 50 | Campeonato de Portugal Prio - Group AПортугалия · 2026 | 49 | 33% | 10% |
| 51 | NPFLНигерия · 2027 | 109 | 33% | 14% |
| 52 | Second League A - Division A GoldРусия · 2026 | 80 | 33% | 16% |
| 53 | Second LeagueЕгипет · 2026 | 110 | 32% | 14% |
| 54 | Division 1Саудитска Арабия · 2026 | 87 | 32% | 13% |
| 55 | CampionatoСан Марино · 2026 | 56 | 32% | 7% |
| 56 | Premier LeagueБахрейн · 2026 | 42 | 32% | 12% |
| 57 | Tercera División RFEF - Group 14Испания · 2026 | 81 | 32% | 15% |
| 58 | Tercera División RFEF - Group 15Испания · 2026 | 81 | 32% | 11% |
| 59 | Super League 2Гърция · 2026 | 72 | 32% | 10% |
| 60 | Liga Profesional ArgentinaАржентина · 2026 | 482 | 32% | 11% |
| 61 | Mineiro - 2Бразилия · 2026 | 74 | 32% | 12% |
| 62 | A LygaЛитва · 2026 | 156 | 32% | 12% |
| 63 | Primera BКолумбия · 2026 | 275 | 31% | 11% |
| 64 | Premier LeagueБеларус · 2026 | 215 | 31% | 8% |
| 65 | First LeagueСеверна Македония · 2026 | 61 | 31% | 7% |
| 66 | 2. SNLСловения · 2026 | 105 | 31% | 8% |
| 67 | Super LigaМолдова · 2026 | 68 | 31% | 12% |
| 68 | Tercera División RFEF - Group 3Испания · 2026 | 81 | 31% | 9% |
| 69 | Thai League 2Тайланд · 2026 | 81 | 31% | 12% |
| 70 | Liga MayorДоминиканска република · 2026 | 52 | 31% | 13% |
| 71 | Segunda División RFEF - Group 2Испания · 2026 | 80 | 31% | 11% |
| 72 | Serie BБразилия · 2026 | 361 | 31% | 8% |
| 73 | Catarinense - 2Бразилия · 2026 | 67 | 31% | 4% |
| 74 | Second League - Group 3Русия · 2026 | 185 | 31% | 7% |
| 75 | Premijer LigaБосна и Херцеговина · 2026 | 59 | 31% | 10% |
| 76 | Serie C - Girone AИталия · 2026 | 120 | 30% | 14% |
| 77 | Liga ProЕквадор · 2026 | 275 | 30% | 8% |
| 78 | Segunda División RFEF - Group 4Испания · 2026 | 81 | 30% | 11% |
| 79 | Premier DivisionГибралтар · 2026 | 43 | 30% | 2% |
| 80 | Serie CБразилия · 2026 | 216 | 30% | 9% |
| 81 | Erovnuli Liga 2Грузия · 2026 | 155 | 30% | 10% |
| 82 | YkkösliigaФинландия · 2026 | 137 | 30% | 7% |
| 83 | Tercera División RFEF - Group 11Испания · 2026 | 77 | 30% | 9% |
| 84 | 1st League - RSБосна и Херцеговина · 2026 | 89 | 30% | 7% |
| 85 | Serie D - Girone DИталия · 2026 | 89 | 30% | 11% |
| 86 | Reserve LeagueАржентина · 2026 | 385 | 30% | 9% |
| 87 | League OneШотландия · 2026 | 64 | 30% | 6% |
| 88 | Premyer LiqaАзербайджан · 2026 | 59 | 30% | 10% |
| 89 | Segunda LigaПортугалия · 2026 | 81 | 30% | 7% |
| 90 | Premier LeagueЯмайка · 2026 | 54 | 30% | 7% |
| 91 | Campeonato de Portugal Prio - Group BПортугалия · 2026 | 49 | 30% | 8% |
| 92 | VeikkausliigaФинландия · 2026 | 176 | 30% | 7% |
| 93 | Primera División RFEF - Group 1Испания · 2026 | 100 | 30% | 8% |
| 94 | Premier LeagueАнглия · 2026 | 90 | 29% | 7% |
| 95 | Primeira LigaПортугалия · 2026 | 90 | 29% | 6% |
| 96 | Süper LigТурция · 2026 | 90 | 29% | 6% |
| 97 | Second LeagueБългария · 2026 | 124 | 29% | 7% |
| 98 | Premier LeagueЕгипет · 2026 | 80 | 29% | 8% |
| 99 | Segunda DivisiónЧили · 2026 | 143 | 29% | 10% |
| 100 | Serie D - Girone AИталия · 2026 | 89 | 29% | 9% |
| 101 | Liga IРумъния · 2026 | 113 | 29% | 6% |
| 102 | Liga Premier Serie AМексико · 2026 | 98 | 29% | 7% |
| 103 | Super League 1Гърция · 2026 | 62 | 29% | 6% |
| 104 | Tercera División RFEF - Group 18Испания · 2026 | 81 | 29% | 5% |
| 105 | Ligue 3Франция · 2026 | 100 | 29% | 8% |
| 106 | Liga AlefИзраел · 2026 | 171 | 29% | 8% |
| 107 | Primera DivisiónУругвай · 2026 | 281 | 29% | 8% |
| 108 | Liga III - Serie 6Румъния · 2026 | 66 | 29% | 6% |
| 109 | Liga 3Португалия · 2026 | 80 | 29% | 10% |
| 110 | J2 LeagueЯпония · 2026 | 550 | 29% | 8% |
| 111 | Tercera División RFEF - Group 6Испания · 2026 | 75 | 29% | 9% |
| 112 | Persha LigaУкрайна · 2026 | 110 | 29% | 10% |
| 113 | Ligi kuu BaraТанзания · 2026 | 84 | 29% | 5% |
| 114 | Segunda DivisiónУругвай · 2026 | 218 | 28% | 10% |
| 115 | Primera DivisionСалвадор · 2026 | 109 | 28% | 12% |
| 116 | 1st League - FBiHБосна и Херцеговина · 2026 | 95 | 28% | 4% |
| 117 | Tercera División RFEF - Group 4Испания · 2026 | 81 | 28% | 7% |
| 118 | Liga 3Грузия · 2026 | 118 | 28% | 3% |
| 119 | Division Profesional - ClausuraПарагвай · 2026 | 108 | 28% | 6% |
| 120 | Liga NacionalХондурас · 2026 | 78 | 28% | 8% |
| 121 | K League 1Южна Корея · 2026 | 204 | 28% | 11% |
| 122 | Czech LigaЧехия · 2026 | 103 | 28% | 8% |
| 123 | First NLХърватия · 2026 | 91 | 28% | 8% |
| 124 | Primera División RFEF - Group 2Испания · 2026 | 100 | 28% | 7% |
| 125 | Serie C - Girone CИталия · 2026 | 120 | 28% | 10% |
| 126 | Pro LeagueСаудитска Арабия · 2026 | 104 | 28% | 10% |
| 127 | Serie D - Girone IИталия · 2026 | 90 | 28% | 3% |
| 128 | 3. Lig - Group 2Турция · 2026 | 81 | 28% | 5% |
| 129 | Segunda División RFEF - Group 5Испания · 2026 | 81 | 28% | 11% |
| 130 | Tercera División RFEF - Group 2Испания · 2026 | 81 | 28% | 7% |
| 131 | 3. Lig - Group 3Турция · 2026 | 72 | 28% | 7% |
| 132 | New South Wales NPLАвстралия · 2026 | 247 | 28% | 6% |
| 133 | Premier LeagueАрмения · 2026 | 74 | 28% | 4% |
| 134 | J3 LeagueЯпония · 2026 | 150 | 28% | 9% |
| 135 | Serie C - Girone BИталия · 2026 | 120 | 28% | 9% |
| 136 | USL ChampionshipСАЩ · 2026 | 383 | 27% | 9% |
| 137 | Prva LigaСърбия · 2026 | 128 | 27% | 9% |
| 138 | South Australia State League 1Австралия · 2026 | 86 | 27% | 6% |
| 139 | 3. liga - EastСловакия · 2026 | 88 | 27% | 6% |
| 140 | Second League A - Division A SilverРусия · 2026 | 44 | 27% | 0% |
| 141 | Jupiler Pro LeagueБелгия · 2026 | 90 | 27% | 3% |
| 142 | 3. Lig - Group 1Турция · 2026 | 81 | 27% | 10% |
| 143 | Segunda División RFEF - Group 1Испания · 2026 | 81 | 27% | 9% |
| 144 | League OneКитай · 2026 | 232 | 27% | 9% |
| 145 | Victoria NPLАвстралия · 2026 | 186 | 27% | 7% |
| 146 | Challenge LeagueМалта · 2026 | 48 | 27% | 6% |
| 147 | Segunda DivisiónВенецуела · 2026 | 246 | 27% | 10% |
| 148 | Druha LigaУкрайна · 2026 | 102 | 27% | 7% |
| 149 | Third League - SouthwestБългария · 2026 | 128 | 27% | 7% |
| 150 | 1. DivisionКазахстан · 2026 | 182 | 27% | 4% |
| 151 | Pro League AУзбекистан · 2026 | 169 | 27% | 6% |
| 152 | Premier LeagueРусия · 2026 | 104 | 27% | 9% |
| 153 | First LeagueБългария · 2026 | 91 | 27% | 5% |
| 154 | Segunda DivisiónИспания · 2026 | 132 | 27% | 7% |
| 155 | AllsvenskanШвеция · 2026 | 216 | 27% | 5% |
| 156 | Primera DivisiónВенецуела · 2026 | 222 | 27% | 9% |
| 157 | 1. DivisionКипър · 2026 | 56 | 27% | 11% |
| 158 | Erovnuli LigaГрузия · 2026 | 155 | 27% | 10% |
| 159 | Primera BЧили · 2026 | 230 | 27% | 9% |
| 160 | Primera AКолумбия · 2026 | 374 | 27% | 7% |
| 161 | Liga Panameña de FútbolПанама · 2026 | 187 | 27% | 9% |
| 162 | 3. liga - CFL BЧехия · 2026 | 103 | 27% | 9% |
| 163 | MeistaradeildinФарьорски острови · 2026 | 135 | 27% | 9% |
| 164 | Queensland Premier LeagueАвстралия · 2026 | 77 | 27% | 5% |
| 165 | Tercera División RFEF - Group 1Испания · 2026 | 81 | 27% | 10% |
| 166 | Tercera División RFEF - Group 5Испания · 2026 | 81 | 27% | 6% |
| 167 | National League - SouthАнглия · 2026 | 174 | 26% | 5% |
| 168 | Second LeagueЧерна гора · 2026 | 74 | 26% | 7% |
| 169 | HNLХърватия · 2026 | 59 | 26% | 7% |
| 170 | South Australia NPLАвстралия · 2026 | 139 | 26% | 7% |
| 171 | First LeagueРусия · 2026 | 145 | 26% | 6% |
| 172 | Second League - Group 1Русия · 2026 | 166 | 26% | 7% |
| 173 | V.League 1Виетнам · 2027 | 44 | 26% | 2% |
| 174 | USL League One CupСАЩ · 2026 | 69 | 26% | 7% |
| 175 | 1 LygaЛитва · 2026 | 232 | 26% | 3% |
| 176 | Premier LeagueУелс · 2026 | 119 | 26% | 2% |
| 177 | First DivisionИрландия · 2026 | 185 | 26% | 5% |
| 178 | Liga NacionalГватемала · 2026 | 108 | 26% | 6% |
| 179 | Liga LeumitИзраел · 2026 | 101 | 26% | 5% |
| 180 | III Liga - Group 3Полша · 2026 | 136 | 26% | 7% |
| 181 | Super LeagueУзбекистан · 2026 | 208 | 26% | 8% |
| 182 | VirsligaЛатвия · 2026 | 175 | 26% | 5% |
| 183 | League OneАнглия · 2026 | 158 | 26% | 8% |
| 184 | Division IntermediaПарагвай · 2026 | 240 | 26% | 8% |
| 185 | Premier LeagueКазахстан · 2026 | 240 | 26% | 7% |
| 186 | Liga IIРумъния · 2026 | 133 | 26% | 5% |
| 187 | 3. liga - MSFLЧехия · 2026 | 135 | 26% | 4% |
| 188 | Serie D - Girone BИталия · 2026 | 90 | 26% | 6% |
| 189 | Serie D - Girone EИталия · 2026 | 90 | 26% | 6% |
| 190 | Primera DivisiónЧили · 2026 | 204 | 25% | 5% |
| 191 | NB III - NortheastУнгария · 2026 | 112 | 25% | 2% |
| 192 | Regionalliga - OstАвстрия · 2026 | 112 | 25% | 4% |
| 193 | Challenger Pro LeagueБелгия · 2026 | 63 | 25% | 3% |
| 194 | J1 LeagueЯпония · 2027 | 130 | 25% | 6% |
| 195 | Division 2Саудитска Арабия · 2026 | 67 | 25% | 9% |
| 196 | Regionalliga - BayernГермания · 2026 | 152 | 25% | 6% |
| 197 | PremiershipСеверна Ирландия · 2026 | 81 | 25% | 4% |
| 198 | Ligue 2Франция · 2026 | 99 | 25% | 8% |
| 199 | Victoria Premier League 2Австралия · 2026 | 101 | 25% | 5% |
| 200 | La LigaИспания · 2026 | 109 | 25% | 8% |
| 201 | I LigaПолша · 2026 | 117 | 25% | 5% |
| 202 | 1. LigТурция · 2026 | 129 | 25% | 5% |
| 203 | Second NLХърватия · 2026 | 88 | 25% | 2% |
| 204 | Segunda División RFEF - Group 3Испания · 2026 | 76 | 25% | 4% |
| 205 | BundesligaГермания · 2026 | 72 | 25% | 8% |
| 206 | Liga III - Serie 3Румъния · 2026 | 66 | 25% | 5% |
| 207 | Botola 2Мароко · 2026 | 48 | 25% | 6% |
| 208 | Premier LeagueКувейт · 2026 | 40 | 25% | 3% |
| 209 | Premier LeagueКиргизстан · 2026 | 225 | 25% | 7% |
| 210 | 2. Division - Group 1Норвегия · 2026 | 181 | 25% | 5% |
| 211 | Goiano - 2Бразилия · 2026 | 85 | 25% | 8% |
| 212 | League TwoАнглия · 2026 | 164 | 25% | 7% |
| 213 | Tercera División RFEF - Group 16Испания · 2026 | 81 | 25% | 4% |
| 214 | Liga 2Индонезия · 2026 | 79 | 25% | 8% |
| 215 | K3 LeagueЮжна Корея · 2026 | 175 | 25% | 8% |
| 216 | Regionalliga - SouthАвстрия · 2026 | 108 | 25% | 8% |
| 217 | 3. liga - WestСловакия · 2026 | 100 | 25% | 5% |
| 218 | Stars LeagueКатар · 2026 | 49 | 24% | 10% |
| 219 | National DivisionЛюксембург · 2026 | 96 | 24% | 2% |
| 220 | 2. BundesligaГермания · 2026 | 90 | 24% | 6% |
| 221 | Ettan - NorraШвеция · 2026 | 176 | 24% | 6% |
| 222 | 2. LigaАвстрия · 2026 | 88 | 24% | 3% |
| 223 | V.League 2Виетнам · 2027 | 43 | 24% | 7% |
| 224 | Liga MX FemenilМексико · 2026 | 121 | 24% | 2% |
| 225 | 1. DivisionДания · 2026 | 78 | 24% | 10% |
| 226 | Second League - Group 4Русия · 2026 | 150 | 24% | 5% |
| 227 | Primera DivisiónКоста Рика · 2026 | 74 | 24% | 3% |
| 228 | First Amateur DivisionБелгия · 2026 | 144 | 24% | 5% |
| 229 | Premier DivisionИрландия · 2026 | 180 | 24% | 9% |
| 230 | Challenge LeagueШвейцария · 2026 | 60 | 24% | 5% |
| 231 | Serie D - Girone GИталия · 2026 | 89 | 24% | 9% |
| 232 | K4 LeagueЮжна Корея · 2026 | 54 | 24% | 4% |
| 233 | Victoria NPL 2Австралия · 2026 | 98 | 24% | 3% |
| 234 | Primera DivisiónПеру · 2026 | 288 | 24% | 6% |
| 235 | NB IIУнгария · 2026 | 96 | 24% | 2% |
| 236 | 2. LigТурция · 2026 | 153 | 24% | 4% |
| 237 | Second League - Group 2Русия · 2026 | 147 | 24% | 5% |
| 238 | III Liga - Group 4Полша · 2026 | 135 | 24% | 6% |
| 239 | Tercera División RFEF - Group 13Испания · 2026 | 72 | 24% | 6% |
| 240 | National League - NorthАнглия · 2026 | 172 | 24% | 3% |
| 241 | Serie AБразилия · 2026 | 336 | 24% | 6% |
| 242 | BundesligaАвстрия · 2026 | 66 | 23% | 3% |
| 243 | Campeonato de Portugal Prio - Group CПортугалия · 2026 | 49 | 23% | 8% |
| 244 | Ligue 1Франция · 2026 | 81 | 23% | 7% |
| 245 | Tercera División RFEF - Group 12Испания · 2026 | 81 | 23% | 1% |
| 246 | Ligat Ha'alИзраел · 2026 | 64 | 23% | 6% |
| 247 | Liga de Expansión MXМексико · 2026 | 124 | 23% | 5% |
| 248 | 2. ligaСловакия · 2026 | 120 | 23% | 4% |
| 249 | League TwoШотландия · 2026 | 60 | 23% | 5% |
| 250 | Division 2 - Norra GötalandШвеция · 2026 | 131 | 23% | 5% |
| 251 | SuperettanШвеция · 2026 | 232 | 23% | 6% |
| 252 | PremiershipШотландия · 2026 | 69 | 23% | 3% |
| 253 | MeistriliigaЕстония · 2026 | 175 | 23% | 3% |
| 254 | 4. liga - Divizie DЧехия · 2026 | 104 | 23% | 7% |
| 255 | ChampionshipСеверна Ирландия · 2026 | 107 | 23% | 5% |
| 256 | USL League OneСАЩ · 2026 | 276 | 23% | 5% |
| 257 | 1. DeildИсландия · 2026 | 134 | 23% | 6% |
| 258 | 1. DivisionБеларус · 2026 | 277 | 23% | 5% |
| 259 | Liga de AscensoКоста Рика · 2026 | 97 | 23% | 1% |
| 260 | II Liga - EastПолша · 2026 | 126 | 23% | 6% |
| 261 | Pro LeagueОбединени арабски емирства · 2026 | 42 | 23% | 2% |
| 262 | K League 2Южна Корея · 2026 | 248 | 23% | 7% |
| 263 | Primera DivisionНикарагуа · 2026 | 80 | 23% | 1% |
| 264 | Second Amateur Division - VFV BБелгия · 2026 | 80 | 23% | 8% |
| 265 | Primera DivisiónБоливия · 2026 | 187 | 22% | 6% |
| 266 | Super LigaСловакия · 2026 | 78 | 22% | 3% |
| 267 | Non League Premier - NorthernАнглия · 2026 | 174 | 22% | 3% |
| 268 | Regionalliga - SudWestГермания · 2026 | 126 | 22% | 7% |
| 269 | Second Amateur Division - ACFFБелгия · 2026 | 99 | 22% | 8% |
| 270 | Serie D - Girone HИталия · 2026 | 90 | 22% | 3% |
| 271 | Primera PremierМексико · 2026 | 81 | 22% | 5% |
| 272 | LFA First DivisionЛиберия · 2026 | 54 | 22% | 6% |
| 273 | 4. liga - Divizie EЧехия · 2026 | 104 | 22% | 5% |
| 274 | ChampionshipАнглия · 2026 | 168 | 22% | 6% |
| 275 | Serie AИталия · 2026 | 100 | 22% | 2% |
| 276 | Serie BИталия · 2026 | 100 | 22% | 4% |
| 277 | Premier LeagueМалта · 2026 | 66 | 22% | 3% |
| 278 | USL League TwoСАЩ · 2026 | 1031 | 22% | 4% |
| 279 | Football League - Lowland LeagueШотландия · 2026 | 199 | 22% | 4% |
| 280 | 3. liga - CFL AЧехия · 2026 | 103 | 22% | 6% |
| 281 | NB IУнгария · 2026 | 71 | 22% | 3% |
| 282 | Thai League 1Тайланд · 2026 | 55 | 22% | 5% |
| 283 | 3. Division - Girone 6Норвегия · 2026 | 182 | 22% | 3% |
| 284 | NB III - NorthwestУнгария · 2026 | 113 | 22% | 4% |
| 285 | Non League Premier - Southern SouthАнглия · 2026 | 157 | 22% | 4% |
| 286 | Second Amateur Division - VFV AБелгия · 2026 | 79 | 22% | 9% |
| 287 | EliteserienНорвегия · 2026 | 200 | 22% | 3% |
| 288 | Football League - Highland LeagueШотландия · 2026 | 142 | 21% | 3% |
| 289 | NB III - SoutheastУнгария · 2026 | 112 | 21% | 4% |
| 290 | Campeonato de Portugal Prio - Group DПортугалия · 2026 | 49 | 21% | 2% |
| 291 | 1. Liga Classic - Group 2Швейцария · 2026 | 96 | 21% | 7% |
| 292 | Liga MXМексико · 2026 | 134 | 21% | 4% |
| 293 | Oberliga - NiederrheinГермания · 2026 | 99 | 21% | 6% |
| 294 | Division 1Обединени арабски емирства · 2026 | 59 | 21% | 2% |
| 295 | 1. LigaЛатвия · 2026 | 175 | 21% | 5% |
| 296 | 3. liga - CenterСловакия · 2026 | 88 | 21% | 2% |
| 297 | FAW ChampionshipУелс · 2026 | 188 | 21% | 3% |
| 298 | SuperligaАлбания · 2026 | 50 | 21% | 4% |
| 299 | EkstraklasaПолша · 2026 | 115 | 21% | 8% |
| 300 | Tasmania NPLАвстралия · 2026 | 96 | 21% | 1% |
| 301 | 1. Liga PromotionШвейцария · 2026 | 125 | 21% | 1% |
| 302 | Derde DivisieНидерландия · 2026 | 198 | 21% | 3% |
| 303 | YkkönenФинландия · 2026 | 162 | 21% | 3% |
| 304 | 4. liga - Divizie CЧехия · 2026 | 104 | 21% | 5% |
| 305 | Non League Premier - Southern CentralАнглия · 2026 | 160 | 21% | 5% |
| 306 | Super LeagueКитай · 2026 | 231 | 21% | 4% |
| 307 | Liga 1Индонезия · 2026 | 73 | 21% | 3% |
| 308 | SuperligaДания · 2026 | 78 | 21% | 3% |
| 309 | Ettan - SödraШвеция · 2026 | 176 | 20% | 5% |
| 310 | Tasmania Southern ChampionshipАвстралия · 2026 | 44 | 20% | 2% |
| 311 | Non League Premier - IsthmianАнглия · 2026 | 159 | 20% | 3% |
| 312 | 3. LigaГермания · 2026 | 120 | 20% | 4% |
| 313 | Regionalliga - NordostГермания · 2026 | 135 | 20% | 4% |
| 314 | Major League SoccerСАЩ · 2026 | 495 | 20% | 5% |
| 315 | MLS Next ProСАЩ · 2026 | 435 | 20% | 4% |
| 316 | Division 2 - Södra SvealandШвеция · 2026 | 134 | 20% | 1% |
| 317 | Oberliga - MittelrheinГермания · 2026 | 72 | 20% | 6% |
| 318 | Kakkonen - Lohko BФинландия · 2026 | 117 | 20% | 3% |
| 319 | Esiliiga AЕстония · 2026 | 167 | 20% | 4% |
| 320 | 2. Division - Group 2Норвегия · 2026 | 182 | 20% | 3% |
| 321 | Division 2 - Norra SvealandШвеция · 2026 | 135 | 20% | 2% |
| 322 | Premier LeagueМонголия · 2027 | 45 | 20% | 2% |
| 323 | 3. SNL - EastСловения · 2026 | 83 | 20% | 4% |
| 324 | First LeagueАрмения · 2026 | 73 | 20% | 3% |
| 325 | Regionalliga - NordГермания · 2026 | 139 | 20% | 3% |
| 326 | Npl Nsw U20Австралия · 2026 | 109 | 20% | 4% |
| 327 | Regionalliga - WestАвстрия · 2026 | 112 | 20% | 4% |
| 328 | 2. DivisionДания · 2026 | 84 | 20% | 4% |
| 329 | III Liga - Group 2Полша · 2026 | 135 | 20% | 6% |
| 330 | Western Australia NPLАвстралия · 2026 | 141 | 20% | 5% |
| 331 | Oberliga - Rheinland-Pfalz / SaarГермания · 2026 | 134 | 19% | 4% |
| 332 | Canadian Premier LeagueКанада · 2026 | 114 | 19% | 3% |
| 333 | Northern NSW NPLАвстралия · 2026 | 143 | 19% | 4% |
| 334 | FNLЧехия · 2026 | 104 | 19% | 5% |
| 335 | 4. liga - Divizie AЧехия · 2026 | 91 | 19% | 2% |
| 336 | Queensland NPLАвстралия · 2026 | 136 | 19% | 4% |
| 337 | Division 2 - Södra GötalandШвеция · 2026 | 131 | 19% | 2% |
| 338 | 3. DivisionДания · 2026 | 84 | 19% | 4% |
| 339 | 1. DeildФарьорски острови · 2026 | 135 | 19% | 1% |
| 340 | National LeagueАнглия · 2026 | 189 | 19% | 2% |
| 341 | Capital Territory NPLАвстралия · 2026 | 115 | 19% | 0% |
| 342 | 3. Division - Girone 2Норвегия · 2026 | 182 | 19% | 3% |
| 343 | 1. DivisionНорвегия · 2026 | 232 | 19% | 2% |
| 344 | Tercera División RFEF - Group 7Испания · 2026 | 81 | 19% | 5% |
| 345 | Western Australia State League 1Австралия · 2026 | 95 | 18% | 2% |
| 346 | Super LeagueШвейцария · 2026 | 74 | 18% | 4% |
| 347 | Division 2 - Västra GötalandШвеция · 2026 | 132 | 18% | 2% |
| 348 | Liga III - Serie 1Румъния · 2026 | 66 | 18% | 3% |
| 349 | New South Wales NPL 2Австралия · 2026 | 242 | 18% | 4% |
| 350 | Kakkonen - Lohko AФинландия · 2026 | 117 | 18% | 5% |
| 351 | Esiliiga BЕстония · 2026 | 174 | 17% | 2% |
| 352 | Tweede DivisieНидерландия · 2026 | 99 | 17% | 1% |
| 353 | III Liga - Group 1Полша · 2026 | 135 | 17% | 3% |
| 354 | Division 2 - NorrlandШвеция · 2026 | 136 | 17% | 1% |
| 355 | 4. liga - Divizie FЧехия · 2026 | 104 | 17% | 2% |
| 356 | Premier League 2 Division OneАнглия · 2026 | 84 | 17% | 6% |
| 357 | Regionalliga - WestГермания · 2026 | 135 | 16% | 4% |
| 358 | EredivisieНидерландия · 2026 | 99 | 16% | 1% |
| 359 | Eerste DivisieНидерландия · 2026 | 130 | 16% | 2% |
| 360 | 3. Division - Girone 4Норвегия · 2026 | 181 | 16% | 1% |
| 361 | 2. DeildИсландия · 2026 | 131 | 16% | 2% |
| 362 | 3. Division - Girone 3Норвегия · 2026 | 181 | 15% | 2% |
| 363 | 4. liga - Divizie BЧехия · 2026 | 104 | 15% | 1% |
| 364 | ÚrvalsdeildИсландия · 2026 | 162 | 15% | 2% |
| 365 | 3. Division - Girone 1Норвегия · 2026 | 181 | 14% | 1% |
| 366 | 3. Division - Girone 5Норвегия · 2026 | 181 | 13% | 1% |
| 367 | 1. Liga Classic - Group 1Швейцария · 2026 | 96 | 13% | 2% |
| 368 | Oberliga - HamburgГермания · 2026 | 123 | 13% | 2% |