| 1 | 1. Liga Classic - Group 1Svizzera · 2026 | 96 | 73 | 76% |
| 2 | Oberliga - HamburgGermania · 2026 | 123 | 93 | 76% |
| 3 | 3. Division - Girone 5Norvegia · 2026 | 181 | 135 | 75% |
| 4 | ÚrvalsdeildIslanda · 2026 | 162 | 118 | 73% |
| 5 | 3. Division - Girone 1Norvegia · 2026 | 181 | 131 | 72% |
| 6 | Premier League 2 Division OneInghilterra · 2026 | 83 | 60 | 72% |
| 7 | Regionalliga - WestGermania · 2026 | 134 | 96 | 72% |
| 8 | 3. Division - Girone 3Norvegia · 2026 | 181 | 129 | 71% |
| 9 | 2. DeildIslanda · 2026 | 131 | 92 | 70% |
| 10 | Kakkonen - Lohko AFinlandia · 2026 | 117 | 82 | 70% |
| 11 | Eerste DivisiePaesi Bassi · 2026 | 130 | 90 | 69% |
| 12 | 3. Division - Girone 4Norvegia · 2026 | 181 | 125 | 69% |
| 13 | III Liga - Group 1Polonia · 2026 | 135 | 93 | 69% |
| 14 | EredivisiePaesi Bassi · 2026 | 99 | 68 | 69% |
| 15 | 4. liga - Divizie FRepubblica Ceca · 2026 | 104 | 71 | 68% |
| 16 | New South Wales NPL 2Australia · 2026 | 242 | 165 | 68% |
| 17 | Tercera División RFEF - Group 7Spagna · 2026 | 81 | 55 | 68% |
| 18 | Super LeagueSvizzera · 2026 | 74 | 50 | 68% |
| 19 | Esiliiga BEstonia · 2026 | 174 | 117 | 67% |
| 20 | Division 2 - NorrlandSvezia · 2026 | 136 | 91 | 67% |
| 21 | III Liga - Group 2Polonia · 2026 | 135 | 90 | 67% |
| 22 | Tweede DivisiePaesi Bassi · 2026 | 99 | 66 | 67% |
| 23 | Liga III - Serie 1Romania · 2026 | 66 | 44 | 67% |
| 24 | FNLRepubblica Ceca · 2026 | 104 | 69 | 66% |
| 25 | EkstraklasaPolonia · 2026 | 115 | 76 | 66% |
| 26 | Western Australia NPLAustralia · 2026 | 141 | 93 | 66% |
| 27 | Division 2 - Västra GötalandSvezia · 2026 | 132 | 87 | 66% |
| 28 | Second Amateur Division - VFV ABelgio · 2026 | 79 | 52 | 66% |
| 29 | Northern NSW NPLAustralia · 2026 | 143 | 94 | 66% |
| 30 | 3. DivisionDanimarca · 2026 | 84 | 55 | 65% |
| 31 | Queensland NPLAustralia · 2026 | 136 | 89 | 65% |
| 32 | 3. Division - Girone 2Norvegia · 2026 | 182 | 119 | 65% |
| 33 | Oberliga - MittelrheinGermania · 2026 | 72 | 47 | 65% |
| 34 | Western Australia State League 1Australia · 2026 | 95 | 62 | 65% |
| 35 | Regionalliga - WestAustria · 2026 | 112 | 73 | 65% |
| 36 | 1. DivisionNorvegia · 2026 | 232 | 150 | 65% |
| 37 | 1. Liga Classic - Group 2Svizzera · 2026 | 96 | 62 | 65% |
| 38 | 2. DivisionDanimarca · 2026 | 84 | 54 | 64% |
| 39 | Major League SoccerStati Uniti · 2026 | 495 | 318 | 64% |
| 40 | Npl Nsw U20Australia · 2026 | 109 | 70 | 64% |
| 41 | Ettan - SödraSvezia · 2026 | 176 | 113 | 64% |
| 42 | Canadian Premier LeagueCanada · 2026 | 114 | 73 | 64% |
| 43 | National LeagueInghilterra · 2026 | 189 | 121 | 64% |
| 44 | 3. SNL - EastSlovenia · 2026 | 83 | 53 | 64% |
| 45 | Non League Premier - Southern CentralInghilterra · 2026 | 160 | 102 | 64% |
| 46 | 4. liga - Divizie ARepubblica Ceca · 2026 | 91 | 58 | 64% |
| 47 | 1. DeildIsole Faroe · 2026 | 135 | 86 | 64% |
| 48 | MLS Next ProStati Uniti · 2026 | 435 | 277 | 64% |
| 49 | Oberliga - NiederrheinGermania · 2026 | 99 | 63 | 64% |
| 50 | Second Amateur Division - ACFFBelgio · 2026 | 99 | 63 | 64% |
| 51 | Esiliiga AEstonia · 2026 | 167 | 106 | 63% |
| 52 | 4. liga - Divizie CRepubblica Ceca · 2026 | 104 | 66 | 63% |
| 53 | Premier LeagueMongolia · 2027 | 41 | 26 | 63% |
| 54 | Division 2 - Södra GötalandSvezia · 2026 | 131 | 83 | 63% |
| 55 | 3. LigaGermania · 2026 | 120 | 76 | 63% |
| 56 | Regionalliga - NordGermania · 2026 | 139 | 88 | 63% |
| 57 | Super LeagueCina · 2026 | 231 | 146 | 63% |
| 58 | 2. Division - Group 2Norvegia · 2026 | 182 | 115 | 63% |
| 59 | Regionalliga - NordostGermania · 2026 | 135 | 85 | 63% |
| 60 | Thai League 1Thailandia · 2026 | 54 | 34 | 63% |
| 61 | Regionalliga - SudWestGermania · 2026 | 126 | 79 | 63% |
| 62 | Capital Territory NPLAustralia · 2026 | 115 | 72 | 63% |
| 63 | First LeagueArmenia · 2026 | 72 | 45 | 63% |
| 64 | Kakkonen - Lohko BFinlandia · 2026 | 117 | 73 | 62% |
| 65 | 1. LigaLettonia · 2026 | 175 | 109 | 62% |
| 66 | Division 2 - Norra SvealandSvezia · 2026 | 135 | 84 | 62% |
| 67 | 3. liga - CFL ARepubblica Ceca · 2026 | 103 | 64 | 62% |
| 68 | SuperligaAlbania · 2026 | 50 | 31 | 62% |
| 69 | Liga 1Indonesia · 2026 | 71 | 44 | 62% |
| 70 | Liga MXMessico · 2026 | 134 | 83 | 62% |
| 71 | ChampionshipInghilterra · 2026 | 168 | 104 | 62% |
| 72 | YkkönenFinlandia · 2026 | 162 | 100 | 62% |
| 73 | K League 2Corea del Sud · 2026 | 248 | 153 | 62% |
| 74 | Non League Premier - IsthmianInghilterra · 2026 | 159 | 98 | 62% |
| 75 | Derde DivisiePaesi Bassi · 2026 | 198 | 122 | 62% |
| 76 | 1. DivisionDanimarca · 2026 | 78 | 48 | 62% |
| 77 | SuperligaDanimarca · 2026 | 78 | 48 | 62% |
| 78 | Primera DivisiónBolivia · 2026 | 187 | 115 | 61% |
| 79 | Tasmania Southern ChampionshipAustralia · 2026 | 44 | 27 | 61% |
| 80 | Campeonato de Portugal Prio - Group CPortogallo · 2026 | 49 | 30 | 61% |
| 81 | Division 2 - Södra SvealandSvezia · 2026 | 134 | 82 | 61% |
| 82 | FAW ChampionshipGalles · 2026 | 188 | 115 | 61% |
| 83 | LFA First DivisionLiberia · 2026 | 54 | 33 | 61% |
| 84 | NB III - NorthwestUngheria · 2026 | 112 | 68 | 61% |
| 85 | NB III - SoutheastUngheria · 2026 | 112 | 68 | 61% |
| 86 | Serie D - Girone GItalia · 2026 | 89 | 54 | 61% |
| 87 | 4. liga - Divizie DRepubblica Ceca · 2026 | 104 | 63 | 61% |
| 88 | 4. liga - Divizie ERepubblica Ceca · 2026 | 104 | 63 | 61% |
| 89 | Premier DivisionIrlanda · 2026 | 180 | 109 | 61% |
| 90 | Non League Premier - Southern SouthInghilterra · 2026 | 157 | 95 | 61% |
| 91 | Ligue 1Francia · 2026 | 81 | 49 | 60% |
| 92 | Primera PremierMessico · 2026 | 81 | 49 | 60% |
| 93 | 1. DeildIslanda · 2026 | 134 | 81 | 60% |
| 94 | Stars LeagueQatar · 2026 | 48 | 29 | 60% |
| 95 | II Liga - EastPolonia · 2026 | 126 | 76 | 60% |
| 96 | Football League - Lowland LeagueScozia · 2026 | 199 | 120 | 60% |
| 97 | USL League TwoStati Uniti · 2026 | 1031 | 621 | 60% |
| 98 | 3. liga - CenterSlovacchia · 2026 | 88 | 53 | 60% |
| 99 | EliteserienNorvegia · 2026 | 200 | 120 | 60% |
| 100 | Serie BItalia · 2026 | 100 | 60 | 60% |
| 101 | 1. DivisionBielorussia · 2026 | 277 | 166 | 60% |
| 102 | SuperettanSvezia · 2026 | 232 | 139 | 60% |
| 103 | 3. Division - Girone 6Norvegia · 2026 | 182 | 109 | 60% |
| 104 | Football League - Highland LeagueScozia · 2026 | 142 | 85 | 60% |
| 105 | USL League OneStati Uniti · 2026 | 276 | 165 | 60% |
| 106 | V.League 2Vietnam · 2027 | 42 | 25 | 60% |
| 107 | Tasmania NPLAustralia · 2026 | 96 | 57 | 59% |
| 108 | Regionalliga - SouthAustria · 2026 | 108 | 64 | 59% |
| 109 | 1. Liga PromotionSvizzera · 2026 | 125 | 74 | 59% |
| 110 | Campeonato de Portugal Prio - Group DPortogallo · 2026 | 49 | 29 | 59% |
| 111 | NB IUngheria · 2026 | 71 | 42 | 59% |
| 112 | Division 2Arabia Saudita · 2026 | 66 | 39 | 59% |
| 113 | Premier LeagueMalta · 2026 | 66 | 39 | 59% |
| 114 | Division 1Emirati Arabi Uniti · 2026 | 56 | 33 | 59% |
| 115 | Serie D - Girone HItalia · 2026 | 90 | 53 | 59% |
| 116 | ChampionshipIrlanda del Nord · 2026 | 107 | 63 | 59% |
| 117 | K3 LeagueCorea del Sud · 2026 | 175 | 103 | 59% |
| 118 | Goiano - 2Brasile · 2026 | 85 | 50 | 59% |
| 119 | Ligat Ha'alIsraele · 2026 | 63 | 37 | 59% |
| 120 | Liga de Expansión MXMessico · 2026 | 121 | 71 | 59% |
| 121 | Non League Premier - NorthernInghilterra · 2026 | 174 | 102 | 59% |
| 122 | III Liga - Group 4Polonia · 2026 | 135 | 79 | 59% |
| 123 | Serie ABrasile · 2026 | 334 | 195 | 58% |
| 124 | Primera DivisiónPerù · 2026 | 288 | 168 | 58% |
| 125 | BundesligaGermania · 2026 | 72 | 42 | 58% |
| 126 | Tercera División RFEF - Group 13Spagna · 2026 | 72 | 42 | 58% |
| 127 | League TwoScozia · 2026 | 60 | 35 | 58% |
| 128 | Liga 2Indonesia · 2026 | 79 | 46 | 58% |
| 129 | Division 2 - Norra GötalandSvezia · 2026 | 131 | 76 | 58% |
| 130 | Serie AItalia · 2026 | 100 | 58 | 58% |
| 131 | League TwoInghilterra · 2026 | 164 | 95 | 58% |
| 132 | La LigaSpagna · 2026 | 109 | 63 | 58% |
| 133 | Super LigaSlovacchia · 2026 | 78 | 45 | 58% |
| 134 | Ligue 2Francia · 2026 | 99 | 57 | 58% |
| 135 | 2. ligaSlovacchia · 2026 | 120 | 69 | 57% |
| 136 | Premier LeagueKirghizistan · 2026 | 225 | 129 | 57% |
| 137 | Second League - Group 2Russia · 2026 | 147 | 84 | 57% |
| 138 | 1. DivisionCipro · 2026 | 56 | 32 | 57% |
| 139 | Pro LeagueEmirati Arabi Uniti · 2026 | 42 | 24 | 57% |
| 140 | League OneInghilterra · 2026 | 158 | 90 | 57% |
| 141 | Ettan - NorraSvezia · 2026 | 176 | 100 | 57% |
| 142 | Tercera División RFEF - Group 1Spagna · 2026 | 81 | 46 | 57% |
| 143 | Division IntermediaParaguay · 2026 | 240 | 136 | 57% |
| 144 | 2. BundesligaGermania · 2026 | 90 | 51 | 57% |
| 145 | Challenge LeagueSvizzera · 2026 | 60 | 34 | 57% |
| 146 | MeistriliigaEstonia · 2026 | 175 | 99 | 57% |
| 147 | PremiershipScozia · 2026 | 69 | 39 | 57% |
| 148 | Super LeagueUzbekistan · 2026 | 206 | 116 | 56% |
| 149 | First Amateur DivisionBelgio · 2026 | 144 | 81 | 56% |
| 150 | Primera DivisionNicaragua · 2026 | 80 | 45 | 56% |
| 151 | Botola 2Marocco · 2026 | 48 | 27 | 56% |
| 152 | 2. LigTurchia · 2026 | 153 | 86 | 56% |
| 153 | Erovnuli LigaGeorgia · 2026 | 155 | 87 | 56% |
| 154 | BundesligaAustria · 2026 | 66 | 37 | 56% |
| 155 | Second League - Group 4Russia · 2026 | 150 | 84 | 56% |
| 156 | 3. liga - WestSlovacchia · 2026 | 100 | 56 | 56% |
| 157 | Premier LeagueKazakistan · 2026 | 240 | 134 | 56% |
| 158 | National League - NorthInghilterra · 2026 | 172 | 96 | 56% |
| 159 | Segunda DivisiónVenezuela · 2026 | 246 | 137 | 56% |
| 160 | Liga de AscensoCosta Rica · 2026 | 97 | 54 | 56% |
| 161 | MeistaradeildinIsole Faroe · 2026 | 135 | 75 | 56% |
| 162 | 3. Lig - Group 1Turchia · 2026 | 81 | 45 | 56% |
| 163 | Segunda División RFEF - Group 5Spagna · 2026 | 81 | 45 | 56% |
| 164 | K4 LeagueCorea del Sud · 2026 | 54 | 30 | 56% |
| 165 | J1 LeagueGiappone · 2027 | 130 | 72 | 55% |
| 166 | 3. liga - CFL BRepubblica Ceca · 2026 | 103 | 57 | 55% |
| 167 | Regionalliga - BayernGermania · 2026 | 152 | 84 | 55% |
| 168 | 2. Division - Group 1Norvegia · 2026 | 181 | 100 | 55% |
| 169 | Primera BCile · 2026 | 230 | 127 | 55% |
| 170 | Victoria NPL 2Australia · 2026 | 98 | 54 | 55% |
| 171 | Liga Panameña de FútbolPanama · 2026 | 187 | 103 | 55% |
| 172 | USL League One CupStati Uniti · 2026 | 69 | 38 | 55% |
| 173 | Primera DivisionEl Salvador · 2026 | 109 | 60 | 55% |
| 174 | 1. LigTurchia · 2026 | 129 | 71 | 55% |
| 175 | Primera DivisiónVenezuela · 2026 | 222 | 122 | 55% |
| 176 | K League 1Corea del Sud · 2026 | 204 | 112 | 55% |
| 177 | Second League - Group 1Russia · 2026 | 166 | 91 | 55% |
| 178 | III Liga - Group 3Polonia · 2026 | 135 | 74 | 55% |
| 179 | Premier LeagueRussia · 2026 | 104 | 57 | 55% |
| 180 | I LigaPolonia · 2026 | 117 | 64 | 55% |
| 181 | Prva LigaSerbia · 2026 | 128 | 70 | 55% |
| 182 | South Australia NPLAustralia · 2026 | 139 | 76 | 55% |
| 183 | Liga NacionalGuatemala · 2026 | 108 | 59 | 55% |
| 184 | USL ChampionshipStati Uniti · 2026 | 383 | 209 | 55% |
| 185 | 2. LigaAustria · 2026 | 88 | 48 | 55% |
| 186 | Liga III - Serie 3Romania · 2026 | 66 | 36 | 55% |
| 187 | Victoria Premier League 2Australia · 2026 | 101 | 55 | 54% |
| 188 | Serie D - Girone BItalia · 2026 | 90 | 49 | 54% |
| 189 | Serie D - Girone EItalia · 2026 | 90 | 49 | 54% |
| 190 | Segunda División RFEF - Group 1Spagna · 2026 | 81 | 44 | 54% |
| 191 | Tercera División RFEF - Group 12Spagna · 2026 | 81 | 44 | 54% |
| 192 | Tercera División RFEF - Group 16Spagna · 2026 | 81 | 44 | 54% |
| 193 | League OneCina · 2026 | 232 | 126 | 54% |
| 194 | HNLCroazia · 2026 | 59 | 32 | 54% |
| 195 | Serie C - Girone BItalia · 2026 | 120 | 65 | 54% |
| 196 | Serie C - Girone CItalia · 2026 | 120 | 65 | 54% |
| 197 | NB IIUngheria · 2026 | 96 | 52 | 54% |
| 198 | Primera DivisiónCosta Rica · 2026 | 72 | 39 | 54% |
| 199 | Second LeagueMontenegro · 2026 | 74 | 40 | 54% |
| 200 | Primera AColombia · 2026 | 374 | 202 | 54% |
| 201 | Segunda División RFEF - Group 3Spagna · 2026 | 76 | 41 | 54% |
| 202 | Primera DivisiónCile · 2026 | 204 | 110 | 54% |
| 203 | Pro LeagueArabia Saudita · 2026 | 104 | 56 | 54% |
| 204 | VirsligaLettonia · 2026 | 175 | 94 | 54% |
| 205 | J3 LeagueGiappone · 2026 | 150 | 80 | 53% |
| 206 | 3. liga - MSFLRepubblica Ceca · 2026 | 135 | 72 | 53% |
| 207 | Serie C - Girone AItalia · 2026 | 120 | 64 | 53% |
| 208 | Liga LeumitIsraele · 2026 | 96 | 51 | 53% |
| 209 | National DivisionLussemburgo · 2026 | 96 | 51 | 53% |
| 210 | First LeagueRussia · 2026 | 145 | 77 | 53% |
| 211 | PremiershipIrlanda del Nord · 2026 | 81 | 43 | 53% |
| 212 | Tercera División RFEF - Group 5Spagna · 2026 | 81 | 43 | 53% |
| 213 | Liga IIRomania · 2026 | 132 | 70 | 53% |
| 214 | Segunda DivisiónSpagna · 2026 | 132 | 70 | 53% |
| 215 | First DivisionIrlanda · 2026 | 185 | 98 | 53% |
| 216 | Druha LigaUcraina · 2026 | 102 | 54 | 53% |
| 217 | Third League - SouthwestBulgaria · 2026 | 125 | 66 | 53% |
| 218 | Segunda DivisiónUruguay · 2026 | 218 | 115 | 53% |
| 219 | Persha LigaUcraina · 2026 | 110 | 58 | 53% |
| 220 | Victoria NPLAustralia · 2026 | 186 | 98 | 53% |
| 221 | Regionalliga - OstAustria · 2026 | 112 | 59 | 53% |
| 222 | Liga 3Portogallo · 2026 | 80 | 42 | 53% |
| 223 | Challenger Pro LeagueBelgio · 2026 | 63 | 33 | 52% |
| 224 | First NLCroazia · 2026 | 88 | 46 | 52% |
| 225 | First LeagueBulgaria · 2026 | 90 | 47 | 52% |
| 226 | Liga MX FemenilMessico · 2026 | 117 | 61 | 52% |
| 227 | Challenge LeagueMalta · 2026 | 48 | 25 | 52% |
| 228 | Pro League AUzbekistan · 2026 | 169 | 88 | 52% |
| 229 | Tercera División RFEF - Group 6Spagna · 2026 | 75 | 39 | 52% |
| 230 | Queensland Premier LeagueAustralia · 2026 | 77 | 40 | 52% |
| 231 | Liga MayorRepubblica Dominicana · 2026 | 52 | 27 | 52% |
| 232 | Tercera División RFEF - Group 2Spagna · 2026 | 81 | 42 | 52% |
| 233 | National League - SouthInghilterra · 2026 | 174 | 90 | 52% |
| 234 | Second NLCroazia · 2026 | 87 | 45 | 52% |
| 235 | Premyer LiqaAzerbaigian · 2026 | 58 | 30 | 52% |
| 236 | Serie D - Girone DItalia · 2026 | 89 | 46 | 52% |
| 237 | Czech LigaRepubblica Ceca · 2026 | 103 | 53 | 51% |
| 238 | 3. Lig - Group 3Turchia · 2026 | 72 | 37 | 51% |
| 239 | 1 LygaLituania · 2026 | 232 | 119 | 51% |
| 240 | Liga AlefIsraele · 2026 | 156 | 80 | 51% |
| 241 | Second League A - Division A GoldRussia · 2026 | 80 | 41 | 51% |
| 242 | South Australia State League 1Australia · 2026 | 86 | 44 | 51% |
| 243 | 3. liga - EastSlovacchia · 2026 | 88 | 45 | 51% |
| 244 | Segunda DivisiónCile · 2026 | 143 | 73 | 51% |
| 245 | New South Wales NPLAustralia · 2026 | 247 | 126 | 51% |
| 246 | Primera División RFEF - Group 2Spagna · 2026 | 100 | 51 | 51% |
| 247 | AllsvenskanSvezia · 2026 | 216 | 110 | 51% |
| 248 | NB III - NortheastUngheria · 2026 | 112 | 57 | 51% |
| 249 | Liga NacionalHonduras · 2026 | 75 | 38 | 51% |
| 250 | Segunda División RFEF - Group 4Spagna · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 251 | Tercera División RFEF - Group 14Spagna · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 252 | Tercera División RFEF - Group 4Spagna · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 253 | Thai League 2Thailandia · 2026 | 81 | 41 | 51% |
| 254 | Serie D - Girone AItalia · 2026 | 89 | 45 | 51% |
| 255 | J2 LeagueGiappone · 2026 | 550 | 278 | 51% |
| 256 | Primera DivisiónUruguay · 2026 | 281 | 142 | 51% |
| 257 | 1. DivisionKazakistan · 2026 | 182 | 91 | 50% |
| 258 | Segunda División RFEF - Group 2Spagna · 2026 | 80 | 40 | 50% |
| 259 | Super LigaMoldavia · 2026 | 68 | 34 | 50% |
| 260 | V.League 1Vietnam · 2027 | 42 | 21 | 50% |
| 261 | Erovnuli Liga 2Georgia · 2026 | 155 | 77 | 50% |
| 262 | Premier LeagueGalles · 2026 | 119 | 59 | 50% |
| 263 | Division Profesional - ClausuraParaguay · 2026 | 107 | 53 | 50% |
| 264 | Ligue 3Francia · 2026 | 99 | 49 | 49% |
| 265 | 3. Lig - Group 2Turchia · 2026 | 81 | 40 | 49% |
| 266 | Tercera División RFEF - Group 11Spagna · 2026 | 77 | 38 | 49% |
| 267 | Reserve LeagueArgentina · 2026 | 379 | 187 | 49% |
| 268 | Premijer LigaBosnia ed Erzegovina · 2026 | 59 | 29 | 49% |
| 269 | Second LeagueEgitto · 2026 | 110 | 54 | 49% |
| 270 | Primera División RFEF - Group 1Spagna · 2026 | 100 | 49 | 49% |
| 271 | Liga Premier Serie AMessico · 2026 | 98 | 48 | 49% |
| 272 | Campeonato de Portugal Prio - Group BPortogallo · 2026 | 49 | 24 | 49% |
| 273 | Jupiler Pro LeagueBelgio · 2026 | 90 | 44 | 49% |
| 274 | Premier LeagueEgitto · 2026 | 80 | 39 | 49% |
| 275 | Mineiro - 2Brasile · 2026 | 74 | 36 | 49% |
| 276 | Serie CBrasile · 2026 | 216 | 105 | 49% |
| 277 | Premier LeagueArmenia · 2026 | 72 | 35 | 49% |
| 278 | Liga III - Serie 6Romania · 2026 | 66 | 32 | 48% |
| 279 | Second LeagueBulgaria · 2026 | 124 | 60 | 48% |
| 280 | Super League 1Grecia · 2026 | 62 | 30 | 48% |
| 281 | VeikkausliigaFinlandia · 2026 | 176 | 85 | 48% |
| 282 | Liga IRomania · 2026 | 112 | 54 | 48% |
| 283 | Ligi kuu BaraTanzania · 2026 | 83 | 40 | 48% |
| 284 | Primera BColombia · 2026 | 274 | 132 | 48% |
| 285 | NPFLNigeria · 2027 | 108 | 52 | 48% |
| 286 | Segunda LigaPortogallo · 2026 | 81 | 39 | 48% |
| 287 | Tercera División RFEF - Group 17Spagna · 2026 | 81 | 39 | 48% |
| 288 | A LygaLituania · 2026 | 156 | 75 | 48% |
| 289 | Premier LeagueGiamaica · 2026 | 52 | 25 | 48% |
| 290 | 1. SNLSlovenia · 2026 | 69 | 33 | 48% |
| 291 | Premier LeagueInghilterra · 2026 | 90 | 43 | 48% |
| 292 | Serie D - Girone IItalia · 2026 | 90 | 43 | 48% |
| 293 | Liga Profesional ArgentinaArgentina · 2026 | 480 | 229 | 48% |
| 294 | Division 1Arabia Saudita · 2026 | 86 | 41 | 48% |
| 295 | Liga ProEcuador · 2026 | 275 | 131 | 48% |
| 296 | Premier LeagueBahrein · 2026 | 42 | 20 | 48% |
| 297 | YkkösliigaFinlandia · 2026 | 137 | 65 | 47% |
| 298 | 1st League - FBiHBosnia ed Erzegovina · 2026 | 95 | 45 | 47% |
| 299 | Serie BBrasile · 2026 | 360 | 170 | 47% |
| 300 | Tercera División RFEF - Group 15Spagna · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 301 | Tercera División RFEF - Group 18Spagna · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 302 | Tercera División RFEF - Group 3Spagna · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 303 | Tercera División RFEF - Group 9Spagna · 2026 | 81 | 38 | 47% |
| 304 | League OneScozia · 2026 | 64 | 30 | 47% |
| 305 | Botola ProMarocco · 2026 | 47 | 22 | 47% |
| 306 | League TwoCina · 2026 | 344 | 161 | 47% |
| 307 | Primeira LigaPortogallo · 2026 | 90 | 42 | 47% |
| 308 | Süper LigTurchia · 2026 | 90 | 42 | 47% |
| 309 | 1st League - RSBosnia ed Erzegovina · 2026 | 88 | 41 | 47% |
| 310 | Premier Soccer LeagueSudafrica · 2026 | 73 | 34 | 47% |
| 311 | FKF Premier LeagueKenya · 2026 | 43 | 20 | 47% |
| 312 | Premier LeagueBielorussia · 2026 | 214 | 99 | 46% |
| 313 | Liga 3Georgia · 2026 | 117 | 54 | 46% |
| 314 | Ligue 1Tunisia · 2026 | 52 | 24 | 46% |
| 315 | Second League - Group 3Russia · 2026 | 185 | 85 | 46% |
| 316 | Super League 2Grecia · 2026 | 72 | 33 | 46% |
| 317 | 2. DivisionCipro · 2026 | 48 | 22 | 46% |
| 318 | Serie DBrasile · 2026 | 610 | 279 | 46% |
| 319 | Serie D - Girone CItalia · 2026 | 90 | 41 | 46% |
| 320 | Second League A - Division A SilverRussia · 2026 | 44 | 20 | 45% |
| 321 | 2. SNLSlovenia · 2026 | 104 | 47 | 45% |
| 322 | First LeagueMacedonia del Nord · 2026 | 60 | 27 | 45% |
| 323 | Campeonato de Portugal Prio - Group APortogallo · 2026 | 49 | 22 | 45% |
| 324 | Serie D - Girone FItalia · 2026 | 90 | 40 | 44% |
| 325 | Segunda DivisiónPerù · 2026 | 175 | 76 | 43% |
| 326 | Liga FemeninaColombia · 2026 | 76 | 33 | 43% |
| 327 | Iraqi LeagueIraq · 2026 | 120 | 52 | 43% |
| 328 | Catarinense - 2Brasile · 2026 | 67 | 29 | 43% |
| 329 | Premier LeagueGhana · 2026 | 81 | 35 | 43% |
| 330 | CampionatoSan Marino · 2026 | 56 | 24 | 43% |
| 331 | 1st DivisionAlbania · 2026 | 54 | 23 | 43% |
| 332 | Paraibano 2Brasile · 2026 | 52 | 22 | 42% |
| 333 | Super LigaSerbia · 2026 | 97 | 41 | 42% |
| 334 | GFA LeagueGambia · 2025 | 239 | 101 | 42% |
| 335 | GirabolaAngola · 2026 | 71 | 30 | 42% |
| 336 | Premier DivisionGibilterra · 2026 | 43 | 18 | 42% |
| 337 | Premier LeagueUganda · 2026 | 79 | 33 | 42% |
| 338 | 1st DivisionSudafrica · 2026 | 72 | 30 | 42% |
| 339 | Premier LeagueUcraina · 2026 | 82 | 34 | 41% |
| 340 | Baiano - 2Brasile · 2026 | 41 | 17 | 41% |
| 341 | Ligue 1Burkina Faso · 2026 | 56 | 23 | 41% |
| 342 | Primera B MetropolitanaArgentina · 2026 | 462 | 189 | 41% |
| 343 | Ligue 2Algeria · 2026 | 121 | 49 | 40% |
| 344 | Persian Gulf Pro LeagueIran · 2026 | 95 | 38 | 40% |
| 345 | Professional LeagueOman · 2026 | 40 | 16 | 40% |
| 346 | First LeagueMontenegro · 2026 | 68 | 27 | 40% |
| 347 | Primera NacionalArgentina · 2026 | 647 | 255 | 39% |
| 348 | Ligue 2Tunisia · 2026 | 84 | 33 | 39% |
| 349 | SuperligaKosovo · 2026 | 59 | 23 | 39% |
| 350 | Liga Pro Serie BEcuador · 2026 | 191 | 73 | 38% |
| 351 | Super LeagueMalawi · 2026 | 147 | 56 | 38% |
| 352 | Super LeagueZambia · 2026 | 53 | 20 | 38% |
| 353 | ChampionshipScozia · 2026 | 64 | 24 | 38% |
| 354 | Premier Soccer LeagueZimbabwe · 2026 | 287 | 107 | 37% |
| 355 | Primera CArgentina · 2026 | 467 | 172 | 37% |
| 356 | Second LeagueMacedonia del Nord · 2026 | 69 | 25 | 36% |
| 357 | Torneo Promocional AmateurArgentina · 2026 | 135 | 48 | 36% |
| 358 | Ligue 1Algeria · 2026 | 59 | 20 | 34% |
| 359 | Torneo Federal AArgentina · 2026 | 507 | 170 | 34% |
| 360 | Azadegan LeagueIran · 2026 | 64 | 21 | 33% |
| 361 | National Soccer LeagueRuanda · 2026 | 56 | 17 | 30% |
| 362 | Capixaba BBrasile · 2027 | 45 | 12 | 27% |